• Šobrīd

  weather img

  Rīga -3°C Mākoņains, DA vējš, 2.57 m/s

  Matīss Karro skaidro, kāpēc dēlam devis tik neparastu vārdu

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  9. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Matīss Karro
  Foto: No privātā arhīva
  Matīss Karro
  Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā 26. oktobrī piedzima bijušā motosportista un viņa mīļotās sievietes Alīnas dēls.

  «Es vienmēr zināju, ka gribu ģimeni. Tagad mans sapnis piepildās. Mazuļa nākšanu pasaulē gaidījām ar lielu nepacietību. Šis ir liels un patīkams notikums mūsu dzīvē,» PDz stāsta laimīgais tētis bijušais motosportists Matīss Karro, kuru plašāka sabiedrībā šorudeniepazina kā šova Dejo ar zvaigzni dalībnieku.

   «Es biju klāt dzemdībās. Daktere man pirms tam pārjautāja: «Vai tiešām?» Atbildēju: «Jā, es tiešām to gribu,»,» atminas Karro. Kad dēls piedzimis, jaunais tētis nespēja valdīt prieka asaras. «Alīnai tas bija emocionāli un fiziski sarežģīts notikums. Domāju, vīrieši pat īsti nespēj to aptvert.

  Kad man sportā bija lauzti kauli, arī tas bija sāpīgi, bet šaubos, vai tās sāpes var salīdzināt ar tām, ko sieviete piedzīvo dzemdībās,» saka Karro.

  Pirmdzimtajam jaunie vecāki devuši neparastu vārdu – Trevors. Matīss skaidro – viņam gan patīkot latviešu vārdi, tomēr izlēmuši par labu internacionālam. «Zinu, ka mans mazais arī tieksies pēc augstiem sasniegumiem, tāpēc gribējām, lai vārds ir spēcīgs – ar diviem r burtiem. Tieši tāpat kā uzvārdā,» atklāj Karro. «Interesanti, ka vārds Trevors ir populārs arī Igaunijā. Ņemot vērā, ka Karro ir igauņu uzvārds, smejos – būs ar mazo jābrauc uz Igauniju pēc pases.»

  Matīss jau iejuties tēva lomā un uzņēmies autiņbiksīšu mainīšanu. «Izrādās, ka tas nav nemaz tik grūts darbs. Bērns ir maziņš, mīļš, vēl nerunā pretī,» atklāj Karro. Matīss šo darbiņu veicis ar sportista entuziasmu – sākumā šī procedūra prasījusi 15 minūtes laika, taču tagad – tikai astoņas. «Jāiemācās to darīt vēl par trīs minūtēm ātrāk, tad jau naktīs varēšu vairāk pagulēties,» spriež viņš. 

  Vairāk par notikumiem populāru ļaužu dzīvē lasiet žurbālā «Privātā Dzīve»!

  • Dziedātājai Maijai Lūsēnai atņemtas mājas. "Man pat nav, kur likt klavieres..."
  • Šlesers uz Saeimu iet ar milzu somu. Kas tajā ir?
  • Karīna Račko izstāsta par šķiršanos un vīra jauno mīlu.
  • Zuzāns atklāj, kāda noruna viņam bijusi ar mirušo Dinu.
  • Nemīlēto zvaigznei Zalakam sabrūk karjera Maskavā. Tas bijis 10 miljonu projekts!
  • Cik maksā seksīgās Lienītes mākslīgais skaistums?
  Privātā Dzīve nr45

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+