Aigars Fadejevs svin kāzas pandēmijas laikā — uzzini, kāpēc to nevarēja atlikt

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
7. aprīlis, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No privātā arhīva
«Šo dienu biju plānojis jau sen, tādēļ neatcēlu,» saka bijušais soļotājs, sporta terapeits Aigars Fadejevs, kurš šaurā lokā svinēja savas kāzas.

«Daudzi plāni, ko bijām izdomājuši, protams, pajuka. Tādēļ kāzu svinības notika klusi un skaisti tikai mums vistuvāko cilvēku lokā,» PDz saka olimpiskais vicečempions soļošanā un sporta terapeits Aigars Fadejevs. 20. martu šim svarīgajam dzīves notikumam viņš izvēlējās apzināti.

«Tā ir Starptautiskā laimes diena un pavasara sākums – pirmā astronomiskā pavasara diena. Arī cipariem ir nozīme, un šis datums, rakstot ar romiešu cipariem, ļoti skaisti izskatās – XX III XX. Tajā ir sava mistika!» atzīst Aigars.

Tādēļ, lai gan Latvijā jau bija izsludināta ārkārtas situācija, iecerētajā datumā viņš mija laulības gredzenus ar savu mīļoto sievieti uzņēmēju Evu Butāni. Pēc laulībām Eva pieņēma vīra uzvārdu. «Interesanti, ka viņas jaunajā uzvārdā Fadejeva jau ir paslēpies vārds Eva. Acīmredzot šī laulība jau bija ierakstīta zvaigznēs,» pasmaida Aigars.

«Apprecēties šajā dienā bijām plānojuši jau sen. Biju sarūpējis dažādus pārsteigumus, sarunājis konkrētas vietas un mūziķus. Tie bija it kā sīkumi, kas kopā veidoja skaistu ķēdes virknējumu, un man tomēr negribējās to visu atcelt,» atzīstas laimīgais vīrs.

 «Mums, protams, nācās saskarties ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Vairākās pasaules valstīs ir slēgtas robežas, tāpēc daudzi viesi, kas nedzīvo Latvijā, nevarēja ierasties uz mūsu svinībām. Nācās atcelt arī ieplānoto kāzu ceļojumu. Neraugoties uz to visu, no mazumiņa, ko varējām izdarīt, man šķiet, tika paveikts maksimālais,» saka Aigars.

Pāris jāvārdu viens otram teica dzimtsarakstu nodaļā, un ir apņēmušies nākotnē to izdarīt arī baznīcā. «Lai stātos altāra priekšā, mums jāiziet baznīcas tiesa, kas aizņem ļoti ilgu laiku. Tiklīdz kardināls (katoļu baznīcas garīdznieks – PDz) mums ļaus, salaulāsimies arī baznīcā,» saka sporta terapeits. Pēc laulību ceremonijas Aigars un Eva kopā ar kāzu visiem devās uz restorānu Rossini.

«Tādu jandāliņu, kādu vēlējāmies taisīt, protams, nerīkojām. Pirmkārt, to šobrīd nemaz nedrīkst darīt. Otrkārt, visu, ko neizdevās noorganizēt šajā reizē, realizēsim tad, kad situācija Latvijā to ļaus. Turpinājums noteikti sekos!» sola Aigars, kas jau atradis vietu kāzu svinību turpinājumam.

«Tas būs Oļega Fiļa renovētajā Nurmuižas pilī, kurp ar Evu devāmies arī savā kāzu dienā. Biju sarūpējis to kā pārsteigumu – pēc svinībām restorānā mēs divi vien izbaudījām romantiskus mirkļus Nurmuižas pils vēsturiskajā oranžērijā. Mums bija uzklāts skaists galdiņš, malkojām šampanieti, spēlēja orķestris,» svinības romantiskā divvientulībā atceras Aigars. Pēc tam bija jaunlaulāto ekskursija pa pili.

«Tas, ko Oļegs šajā vietā izdarījis, ir fantastiski,» atzīst sporta terapeits. Kāzu dienas noslēgumu jaunlaulātie baudīja Liepājā.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+