Viedtālruņu ražotājs OnePlus Helsinkos atver pirmo servisa centru Eiropā, apkalpos arī Latvijas klientus

Tehnoloģijas
Santa.lv
Santa.lv
19. jūnijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Viedtālruņu ražotājs OnePlus Helsinkos, Somijā, ir atvēris savu pirmo ekskluzīvo servisa centru Eiropā, un jau šogad tas paplašinās savu darbības reģionu, ietverot arī Latviju.

Pirms trīs gadiem Somija kļuva par pirmo valsti pasaulē, kur OnePlus sadarbībā ar vietējiem mobilo sakaru operatoriem piedāvāja viedtālruņus. Šobrīd OnePlus ir viens no pieprasītākajiem viedtālruņu ražotājiem pie Somijas lielākajiem mobilo sakaru operatoriem. Savukārt jau šogad Somija kļūs par otro valsti pēc Lielbritānijas, kur OnePlus uzsāks 5G mobilo sakaru tehnoloģiju atbalstošu ierīču tirdzniecību. Tāpēc OnePlus veic būtiskas investīcijas klientu servisa attīstībā un jaunu servisa centru izveidē.

“Jauns servisa centrs, kas apkalpos tikai OnePlus ierīču īpašniekus, ir kārtējais apliecinājums, ka esam ieinteresēti attīstīt savu darbību Ziemeļvalstu un Baltijas tirgos. Mēs vēlamies būt tuvāk mūsu klientiem un turpināt uzlabot viņu pieredzi, piedāvājot labāko pēcpārdošanas apkalpošanu OnePlus viedtālruņu lietotājiem. Šis ir pirmais solis, lai jau šogad varētu nodrošināt klientu atbalstu arī mūsu klientiem Latvijā,” skaidro Tomass Lampens, OnePlus vadītājs Somijā.

OnePlus ekskluzīvais servisa centrs nodrošinās atbalstu programmatūras un tehnisko problēmu novēršanai visiem OnePlus viedtālruņiem, sākot no OnePlus 3. sērijas modeļiem. Telefoni remontam tiek pieņemti gan uz vietas servisa centrā, gan pa pastu. Paredzams, ka, nogādājot ierīces servisa centrā personiski, vairumā gadījumu remontdarbi tiks paveikti pāris stundu laikā. Savukārt pa pastu sūtītās ierīces būs iespējams saņemt atpakaļ aptuveni 7 dienu laikā pēc ierīces nosūtīšanas remontam.

Līdz ar OnePlus darbības izaugsmi Eiropā jaunais servisa centrs Helsinkos jau šogad darbosies kā galvenais servisa centrs visām Ziemeļvalstīm. Pirmajā centra darbības uzsākšanas fāzē ierīces remontam tiks pieņemtas tikai no Somijas, tomēr jau šī gada laikā darbības reģions tiks paplašināts, ietverot arī Baltijas valstis un pārējās Ziemeļvalstis. Jau šobrīd servisa centrs klātienē pieņem remontam jebkurā valstī iegādātus OnePlus viedtālruņus.

OnePlus ir starptautiska mobilo tehnoloģiju kompānija, kura izaicina ierastos tehnoloģiju konceptus. Balstoties Never Settle ideoloģijā, OnePlus rada izsmalcināta dizaina ierīces ar premium līmeņa kvalitāti un augstas veiktspējas tehnoloģijām. OnePlus darbības fokusā ir ciešas saiknes veidošana ar tās produktu lietotājiem, lai kompānija augtu un attīstītu savus produktus saskaņā ar savas auditorijas vēlmēm.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+