Kā ir, kad dzimšanas diena svinama tieši pa Jāņiem?
Nu, dzimšanas faktā neko mainīt nevar, bet nav jau arī nekādas vainas! Ir forši, jo nav jādomā, ko sadarīt dzimšanas dienā. Tiesa gan, bērnībā jutos apdalīta, jo visi citi varēja aicināt ciemos uz savām dzimšanas dienām, bet es ne, jo – kurš tad brauks 24. jūnijā uz manu ballīti?!
Taču – jo vecāka kļūstu, jo vairāk novērtēju, ka nav jālauza galva par svinībām. Pagājušais gads, kad nosvinēju savus piecdesmit, bija pirmais gads, kad pa Jāņiem nebiju Latvijā. Pāris reižu esmu rīkojusi tādas īpašās svinības, kad saaicinu viesus jau Līgo vakarā, tad pinam vainagus, gatavojam sieru, klājam galdus, lecam pāri ugunskuram, bet pēc pusnakts jau iesvinam dzimšanas dienu.
Ar kādiem gardumiem tu Jāņos cienā savus viesus?

































































































































































