Latvijas Energoceltnieks saņēmis 40 jaunus Mercedes-Benz Sprinter kravas furgonus

Viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijas Energoceltnieks atjaunojis un papildinājis savu autoparku ar 40 jauniem Mercedes-Benz Sprinter kravas furgoniem, kurus tam piegādājis Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā – SIA Domenikss, lai nodrošinātu Latvijas Energoceltnieks pasūtījumu izpildi Vācijas enerģētikas, sakaru sistēmu un tīklu montāžas, un infrastruktūras izbūves jomās.
Komercauto
Auto Bild
4. septembris

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kaspars Garda

Jaunie Sprinter furgoni  visaptveroši aprīkoti atbilstoši LEC vajadzībām. “Piegādātie Mercedes-Benz Sprinter ir aprīkoti ar 5 sēdvietām un paredzēti kā operatīvās darbnīcas, tādēļ LEC vajadzībām aprīkoti ar jaudīgāko V6 dīzeļdzinēju, lai varētu pārvietot arī piekabes ar paaugstinātu pilno masu virs 3,5 tonnām. Sprinter kravas furgons apvieno zemu degvielas patēriņu un inteliģentu funkcionalitāti, kas nodrošina visaptverošu un ekonomisku risinājumu,” Sprinter priekšrocības skaidro Renārs Agarskis, SIA Domenikss Mazumtirdzniecības direktors.

“Jaunas un labi aprīkotas automašīnas ir viens no galvenajiem kritērijiem, kas iezīmē mūsu autoparku. Mums ir svarīga cenas attiecība pret kvalitāti."

"Izvēli par labu Sprinter galvenokārt noteica iespēja konkrēto modeli aprīkot un pielāgot tieši mūsu specifiskajiem darba apstākļiem un vajadzībām. Ne mazāk būtiska ir arī automobiļa rentabilitāte, tostarp optimizēts dīzeļmotora degvielas patēriņš un aprīkots ar Euro 6, kurš nodrošina mazāk CO2 izmešu vidē,” atzīst Marti Antero Kohtanens.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs