• FOTO: Rīgā intīmpreču veikalā notikusi seksīga Halovīna ballīte

  Ballīte
  Santa.lv
  Santa.lv
  2. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Sindija Švāne
  31. oktobrī, Visu svēto dienas priekšvakarā, vairāk nekā simts iespaidīgos kostīmos tērptu viesu apmeklēja «SexyStyle Halovīnu» jeb «Šausmīgi seksīgas dzīres», kas norisinājās intīmpreču veikala divos stāvos. Pasākuma programmā bija spilgtas Ralfa Eilanda, Roja Rodžera un improvizācijas teātra «DIVAS» performances, kā arī pikantas aktivitātes un balvu izlozes.

  Pēc divu gadu pārtraukuma intīmpreču veikalā «SexyStyle» notika līdz šim vērienīgākās Halovīna svinības, kas tika ieturētas bezkaunīgas bagātības tematikā.

  «Šausmīgi seksīgās dzīres» vairāk nekā simts apmeklētāju priecēja ar īpašu programmu – uzstājās improvizācijas teātris DIVAS, ko veido pieredzējušās improvizatores Elīna Geida un Anete Bendika, ar iespaidīgu drag-queen šovu pārsteidza šāgada ietekmīgākais Latvijas influenceris, stilists un radoša personība Rojs Rodžers, kurš kopā ar vakara vadītāju mūziķi Ralfu Eilandu izpildīja vairākas dziesmas, tostarp Supernovas hitu «Ritch Itch».

  Par dejām visa vakara garumā rūpējās DJ Von Kubitz jeb pazīstamais stila un komunikācijas eksperts Deniss Ševeļovs, kurš īpašu balvu pasniedza, viņaprāt, veiksmīgākā tērpa īpašniekiem.

  Viesi uz savas ādas varēja izmēģināt BDSM sveces, izjust pātagu pliķus un elektrostimulāciju, kā arī vērot šibari mākslinieka Flame Hel siešanas performanci.

  Apmeklētāji aktīvi izmantoja iespēju neformālā gaisotnē uzdot sev interesējošos jautājumus par seksualitāti un intīmprecēm, kā arī piedalījās loterijā, kuras uzvarētāji tika izziņoti ballītes noslēgumā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē