• Pabriku norāj: «Ej strādāt, parazīt!» Eksministra atbilde spridzina

  Slavenības
  Zane Piļka- Karaļeviča
  16. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  Kopš politologs Artis Pabriks vairs nav vadošos politiskos amatos, viņš kļuvis atvērtāks un nevairās demonstrēt savu humora izjūtu.

  Pēc zaudējuma Saeimas vēlēšanās bijušais aizsardzības Artis Pabriks bez darba nesēž – vada domnīcu Ziemeļeiropas politikas centrs, sniedz intervijas un neskopojas ar viedokļa paušanu par politiskajiem notikumiem. Apbraukā Latvijas novadus, tiekas ar vietējiem iedzīvotājiem un sociālajos tīklos publicē amizantas fotogrāfijas.

  Artis Pabriks pozē!
  Artis Pabriks pozē!

  Pirms nedēļas Pabriks bija Varakļānu novadā, kur izmantoja iespēju nopozēt uz retro braucamrīka. «Gandrīz visi zina Jawa motociklu, bet šis ir retums – Jawa mopēds. Šis retums mitinās Varakļānu pusē, gādīga saimnieka rokās,» rakstīja Pabriks. Bijušā politiķa izklaides gan nez kāpēc sadusmoja viņa sekotājus, īpaši vienu, kurš viņam norādīja: «Ej strādāt, parazīt, tautas un valsts labā!» Pabriks gan nepalika atbildi parādā.

  «Ja jūs būtu tik laipns un mani ievēlētu, tad es ietu un strādātu,

  bet, tā kā neesmu amatpersona, diemžēl jūsu novēlējumu nevaru izpildīt. Tikmēr varu braukāt ar mopēdu,» atjokoja bijušais ministrs.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē