Santa.lv
  • Madonna pasaka, kurš slavens vīrietis bijis nepārspējams gultā

  • SAGLABĀ RAKSTU
    31.05.2026
  • Marta Kalniņa
    Foto: Shutterstock
    Amerikāņu popzvaigzne Madonna injtervijā atklājusi, ar ko viņai bijis mūžā labākais sekss.

     

    67 gadus vecā dziedātāja nupat sniegusi interviju YouTube kanālam Grinder, un sarunas laikā atzinusies – labākais sekss dzīvē viņai esot bijis ar kādreizējā ASV prezidenta Džona Kenedija dēlu uzņēmēju Džonu Kenediju junioru. Viņa gan piebilda:

    «Es nosaukšu tikai to, kurš jau ir miris.»

    Madonnai un Kenedijam bija vētrains romans pagājušā gadsimta 80. gadu beigās. Tolaik Madonna aizvien bija oficiāli precējusies ar aktieri Šonu Penu. Viņu attiecības nebija ilgas. Pēc šķiršanās no Madonnas Kenedijs, kuru uzskatīja par iekārojamāko vecpuisi valstī, uzsāka attiecības ar aktrisi Derilu Hannu, bet 1996. gadā apprecējās ar sabiedrisko attiecību speciālisti Kerolīnu Besetu.

    Pēc trim gadiem viņi traģiski gāja bojā lidmašīnas katastrofā. Privāto lidmašīnu sliktos laikapstākļos vadīja  pats Kenedijs. Tā iegāzās okeānā. Džons, Kerolīna un viņas māsa zaudēja dzīvību. Džonam Kenedijam bija tikai 38 gadi. 

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Satura mārketings

    Jaunākie raksti