• Šobrīd

  weather img

  Rīga -6°C Mākoņains, A/DA vējš, 1.03 m/s

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 26. septembra līdz 2. oktobrim

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  26. septembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Dosies cilvēkos, lūkosi pēc jaunām izjūtām un piedzīvojumiem. Arī tad, ja kaut kas notiks ne pēc tava plāna, spēsi to pieņemt un ieviest savā dzīvē. Atļauj, lai tavā dzīvē ienāk kas jauns!

  Lielisks laiks tiem, kuri strādā radošajā sfērā. Darbā idejas un risinājumi dažādām situācijām birs kā no pārpilnības raga. Idejas droši izklāsti savai vadībai – tevi pamanīs un novērtēs.

  Attiecībās iespējami pārpratumi un nevienprātība. Neklāsies viegli atrast kopīgu valodu, taču par to nevajadzētu uztraukties – kādreiz ir arī svētīgi vairāk laika pavadīt vienatnē.

  • Veiksmīgs  27. septembris.

  Vērsis

  Nedēļas svarīgākais uzdevums būs atjaunot un vairot ticību saviem spēkiem. Tikai no tevis pašas lēmumiem un attieksmes pret notiekošo būs atkarīgs, cik krāsaina un piepildīta būs tava dzīve.

  Savs viedoklis un nostāja jāpaziņo skaļā balsī, jārīkojas pārliecinoši un pamanāmi. Viens solis var izmainīt līdzšinējo notikumu plūdumu. Jābūt gatavai uz citu notikumu scenāriju.

  Pretējā dzimuma uzmanība tavā virzienā velsies kā no pārpilnības raga. Brīvajām būs lieliskas iespējas iepazīties formāli draudzīgos apstākļos. Iespējama romantisku jūtu kulminācija attiecībās ar kolēģi.

  • Veiksmīgs 26. un 27. septembris.

  Dvīņi

  Var rasties nepieciešamība pēc jaunām zināšanām vai augstākas kvalifikācijas. Viegli būs pielāgoties jauniem plāniem un pavērsieniem, īpaši, ja saskatīsi tajos taustāmu un baudāmu labumu. 

  Tavā ceļā būs pulka izaicinājumu un aicinājumu doties uz priekšu un uz augšu. Ilgi neprāto, bet rīkojies, ja vien redzi, ka tas var noderēt tavai izaugsmei. Radīsies interese par jaunām jomām un iespējām.

  Izbaudīsi gan kopā būšanu, gan mieru vienatnē. Pēc iespējas jāizvairās no bezjēdzīgiem sadzīviskiem strīdiem. Ja esi brīva, var rasties iespēja spert kādu lielu un izšķirīgu soli.

  • Veiksmīgs 28., 29. un 30. septembris.

  Vēzis

  Laiks ķerties pie lielajiem dzīves plāniem un īstenot kaut ko sen iekārotu, taču nevajag rīkoties pārsteidzīgi, viss iepriekš jāpārdomā, jāmēģina iztikt bez tukšas, drudžainas rosīšanās.

  Rīkojies pēc konkrēta rīcības plāna, koncentrē uzmanību uz būtiskajiem un sev pašai izdevīgajiem procesiem, atsakoties no nesvarīgā. Būs iespēja pārliecināties par to, cik stingra ir tava nostāja. Jutīsi konkurentu darbošanos. 

  Gaidāmi pasākumi un notikumi, kas spēcina ģimenes un dzimtas kopīgumu. Ja attiecības izveidojušās nesen, var būt iepazīšanās ar partnera vecākiem.

  • Veiksmīgs 1. un 2. oktobris.

  Lauva 

  Būsi apņēmības un azarta pilna, taču emocionāli svārstīga, tāpēc, iespējams, radīsi ap sevi vieglu haosu. Jāatrod laiks, kad būt tikai ar sevi, baudīt svaigu gaisu un mieru.

  Mērķē uz lielām lietām! Profesionālā vide no tevis prasīs vīrišķību un neatlaidību – ja viss izdosies, tā būs iespēja pakāpties vismaz vienu stāvu augstāk pa karjeras kāpnēm. Meklē sabiedrotos!

  Tik ļoti alksi pēc mīļotā cilvēka  uzmanības, ka būsi gatava to teju vai pieprasīt. Vari atklāt partnerī vēl nezināmas rakstura šķautnes. Jauna iepazīšanās var notikt saistībā ar kādu piedzīvojumu. 

  • Veiksmīgs 26. septembris, 1. oktobris.

  Jaunava 

  Būsi pilna entuziasma un degsmes, alksi pēc panākumiem profesionālajā sfērā. Piemērota nedēļa, lai saliktu punktus uz i kādos iesāktiem projektos, kas saistīti ar pašas ērtībām. 

  Jo augstāk kāpsi, jo vairāk jārēķinās ar šķēršļiem un pārbaudījumiem, tāpēc varbūt gribēsi meklēt vieglākus ceļus. Acis iemirdzēsies par saņemto novērtējumu un uzslavām, bet neguli uz lauriem, turpini savu ceļu. 

  Azartiskākās Jaunavas attiecībās staigās kā pa aizas malu. Var būt situācijas, kurās nedomāsi par savu partneri, bet tikai par savu labumu. Izkristalizēsies vērtības un prioritātes.

  • Veiksmīgs 26 un 27. septembris.

  Svari 

  Gaidāma ļoti patīkama un mierīga nedēļa. Var būt sajūta, ka viss notiek pats no sevis, ka nav īpaši jāiespringst, tikai jātur roka uz pulsa. Uzdāvini sev laiku vienatnē!

  Darba lietās jākoncentrējas uz sarunām ar zinošiem un pieredzējušiem ļaudīm. Tās var notikt nejauši un neformāli, taču to saturs būs vērtīgs. Var būt strīdīgas situācijas saistībā ar lielām finansēm. 

  Mīlestības piepildīts laiks! Sirsniņa pukstēs, vaigi sārtosies, seju rotās mīlestības pilns smaids. Uzmanība no pretējā dzimuma tevi pavadīs teju katru mirkli. Par tevi rūpēsies kā par īpašu dārgumu.

  • Veiksmīgs 28., 29. un 30. septembris. 

  Skorpions 

  Nemierīgs, sabiedriski aktīvs, pat notikumiem pārpildīts laiks, var būt trauksmes sajūta. Jāseko līdzi tam, cik daudz pienākumus uzņemies pienākumu un cik daudz tev ir iespēju atpūsties

  Pienākumu būs daudz par daudz, jo vairāk tāpēc, ka strādāsi visai haotiski. Iespējams, uz saviem pleciem patiešām esi salikusi pārlieku smagu atbildības nastu. Var likties, ka tev nav emocionāla atbalsta. 

  Par harmoniju attiecībās gādās tava spēja uzticēties, atbrīvot emocijas, dalīties tajā, ko jūti. Ja būsi atturīga un gribēsi norobežoties, tas radīs emocionālu atsvešināšanos.

  • Veiksmīgs 1. un 2. oktobris.

  Strēlnieks

  Nedēļa paies notikumu, procesu, vārdu un sajūtu karuselī. Jābūt pacietīgai, nedrīksti kļūt pārāk emocionāla un zaudēt savaldību. Pievērs uzmanību cilvēkiem, no kuriem vari kaut ko mācīties, kuri dzīvē tikuši tālāk.

  Gaidāma aktīva komunikācija ar profesionālajā vidē augstu vērtētiem un panākumiem bagātiem speciālistiem. Vari paplašināt savu darba lauku. Uzticies tam, ko priekša saka sirds un intuīcija!

  Mēģini attiecību dzīvē neienest darba dzīves notikumus. Paud mīļotajam savas jūtas, ļauj uzplaukt romantikai un pavērties jauniem ceļiem, kurus sākt vai turpināt abiem kopā.

  • Veiksmīgs 29. un 30. septembris. 

  Mežāzis

  Paredzama darbīga un steidzīga nedēļa, tomēr jārēķinās, ka tajā būs arī vairāk dažādu pārpratumu un misēkļu. Jāpiebremzē grandiozu projektu sākšana, toties aktīvāk jāpievēršas jau iesāktajam.

  Nedēļas sākumā var rasties sajūta, ka atrodies lēni braucošā vilcienā un nezini, kā paātrināt tā gaitu. Lai darbs veiksmīgāk ritētu uz priekšu, jāsakopo visas komandas spēki, nevis jācīnās vienatnē.

  Romantiskā dzīves puse ļaus piedzīvot ne mazums pārsteigumu, var būt arī domstarpības. Katrs pastāvēs uz savu viedokli, turklāt ieklausīties vienam otrā nemaz nebūs tik vienkārši.

  • Veiksmīgs 26. un 27. septembris.

  Ūdensvīrs

  Jaudīga, vēlmju un darbības piepildīta nedēļa. Būs jāpielāgojas kādām izmaiņām ikdienas ritmā, tomēr tās nespēs izsist no līdzsvara un uzņemtā kustības ātruma. Jo izteiksmīgāki plāni, jo jēgpilnāka būs tava darbošanās.

  Profesionālajā jomā iespējamas diezgan lielas pārmaiņas un nozīmīgi notikumi, Svarīga būs apdomīga un rūpīga plānošana. Atliek vien apbruņoties ar pacietību un doties uz savu mērķi.

  Mīlestība  prasīs teju vai nedalītu uzmanību. Mīļotais cilvēks gribēs vēl biežāk būt kopā. Brīvajām var parādīties jauni pielūdzēju, bet būsi neizpratnē, kuru no viņiem izvēlēties.

  • Veiksmīgs  29. un 30. septembris.

  Zivis 

  Lai kaut ko panāktu, jāuzrota piedurknes un jāstājas aci pret aci ar iecerēto mērķi. Uzcītīgi virzoties uz mērķi, saņemsi gan labu novērtējumu, gan arī materiālu atlīdzību.

  Cilvēku domas būs svārstīgas, kolēģi un partneri biežāk mainīs savu nostāju un attieksmi, nerīkosies tā, kā iepriekš bijis sarunāts. Tas var radīt ne mazums klapatu un nesaskaņu, tādēļ visprātīgāk ir paļauties tikai uz sevi.

   Attiecībās valdīs miers un saticība. Vērts apsvērt domu par nelielu atvaļinājumu divatā. Brīvās Zivis peldēsies uzmanības jūrā. Nesteidzies ar izvēlēm, izbaudi procesu! 

  • Veiksmīgs 1. un 2. oktobris.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+