Lai skaistumu nebojā ne lietus, ne sniegs, ne asaras

Skaistums
Sandra Puntule
Sandra Puntule
1. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock

Noderīgi grima knifiņi

* Ja lieto acu ēnas, izvēlies krēmīgās, ūdensnoturīgās ēnas. Tās var lietot bez acu ēnu bāzes. Ēnas turas uz plakstiņa visas dienas garumā, nekas nesmērējas un nenotek. Uzklāšanai izmanto plakano vai vidēji kuplo otu ar stingriem sariņiem. Vari to darīt arī ar tīru pirkstu, – šis ir pats vienkāršākais variants, jo silts pirksts ļoti viegli izplūdina konsistenci un klājums būs plāns.

* Skropstu līnijas iezīmēšanai un ārējā acs kaktiņa noformēšanai ļoti labi piemēroti ir ūdensnoturīgie kontūrzīmuļi. Lai piešķirtu acu kontūrai liftinga efektu, izmanto smalku otiņu, lai zīmuļa līniju nedaudz paplūdinātu deniņu virzienā. Zīmuļa līniju var nofiksēt ar sauso ēnu, tad efekts būs apjomīgāks un spilgtāks, jo šādi zīmulis kalpo kā bāze sausam produktam. 

* Der zināt, ka ūdensnoturīgajiem zīmuļiem un ēnām ir raksturīga iezīme: nokļūstot uz ādas, tie ļoti ātri nožūst, tāpēc ir jārīkojas veikli un precīzi! Tiklīdz produktam ir saķere ar ādu, nekavējoties veido vēlamo formu un tūdaļ izplūdini.

* Ir svarīgi kosmētisko līdzekli neklāt biezā kārtā. Ja līnija nav īsti izdevusies vajadzīgā virzienā vai formā, nevelc tai vairākkārt pāri jaunus labojumus, labāk to notīrīt un sākt no jauna. Līdzīgi notiek arī ar skropstu tušu. Bieži vien sievietes žēlojas, ka ūdensnoturīgā skropstu tuša nepilda solīto. Ir būtiski pārliecināties, vai tiek ievērota pareizā uzklāšanas tehnika. Skropstu tušu klāj ne vairāk kā divās kārtās.

* Ūdensnoturīgs lūpu zīmulis ir ļoti noderīgs, ja plānots pasākums ar ēšanu un dzeršanu. Tad vispirms uzvelk lūpu kontūru, pēc tam ar zīmuli nokrāso visas lūpas un tikai tad klāj virsū tāda paša toņa lūpu krāsu. Ja arī lūpu krāsa pazudīs, kontūras un krāsa saglabāsies.

* Īpašām situācijām dažkārt noder arī citi dekoratīvās kosmētikas līdzekļi, kuru sastāvā ir ilgnoturīgas un ūdensnoturīgas formulas – grima bāze, grima fiksators, vaigu sārtums, konsīlers, tonālie līdzekļi gan sejai, gan ķermenim utt.  

2/2Noderīgi grima knifiņi

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+