Latvijas E-GP otrā čempionāta disciplīna — rallijkross

Līga Stirna
Līga Stirna
12. jūlijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: EGP LATVIA
Latvijas otrā e-sporta čempionāta disciplīna būs rallijkross un par sacensību platformu izvēlēta videospēle DiRT Rally 2.0, kurā iespējams braukt pa Biķernieku trasi, informē sacensību rīkotāji.

“EGP Latvia eksperimentu gads turpināsies ar mūsu otro e-čempionātu – SIM RX, kur dalībniekiem būs jābrauc ar rallijkrosa auto. Atšķirībā no rallija, šeit mums ir dota unikāla iespēja – sacensību braucienus ar simulatoru veikt mūsu pašu CSDD Biķernieku Trasē, kas virtuāli pieejama Codemasters izveidotajā videospēlē DiRT Rally 2.0. Tas mainījis arī SIM RX e-čempionāta koncepciju – ja rallijā ar nemainīgu Škoda Fabia R5 auto braucām dažādos ātrumposmos, tad šoreiz nemainīga būs trase, bet tajā brauksim ar dažādiem auto – sākot ar priekšpiedziņas Super1600, un beidzot ar jaudīgajiem pilnpiedziņas Supercar. Ļoti ceru, ka arī šoreiz dalībnieki mūs pārsteigs, un sasniegsim vēl lielāku auditoriju kā pirmajā e-čempionātā, kurā piedalījās teju 300 dalībnieki,” saka RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem būs jāveic ieskaites braucieni ar SRC Riga simulatoriem. Rallijkrosa e-čempionāta fināls notiks septembrī, FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia laikā. Uzvarētājs balvā saņems treniņbraucienus ar Sports Racing Technologies rallijkrosa RX2 auto.

Reģistrācija rallijkrosa e-čempionātam SIM RX 2019 uzsākta piektdien, 12. jūlijā, bet pirmie sacensību braucieni ar SRC Riga simulatoriem norisināsies 20.-21. jūlijā CSDD Biķernieku trasē, vienlaicīgi ar Ziemeļvalstu rallijkrosa čempionāta RallyX Nordic posmu.

Arī EGP Latvia otrajā rīkotajā e-čempionātā SIM RX dalībnieki tiks iedalīti divās klasēs – National (dalībnieki bez iepriekšējas pieredzes autosportā) un World Open (dalībnieki ar iepriekšēju pieredzi autosportā vai dalībnieki no ārvalstīm).

Pirmajā atlases kārtā dalībnieki startēs ar priekšpiedziņas Super1600 auto, katrā ieskaites klasē nosakot 20 ātrākos braucējus, kuri turpinās dalību e-čempionātā.

Otrās kārtas laikā ieskaites braucieni būs jāveic ar pilnpiedziņas RX2 auto, un kārtas noslēgumā tiks noteikti katras klases astoņi finālisti.

SIM RX fināls notiks sestdien, 14. septembrī, kad Rīgā viesosies FIA pasaules rallijkrosa čempionāts. Finālā braucieni notiks ar Supercar klases auto, un tie notiks pēc izslēgšanas metodes, kur dalībnieki sacentīsies viens pret otru, līdz tiks noskaidroti divi uzvarētāji – viens National, un viens World Open, kuri tad saņems galveno balvu – treniņbraucienus ar Sports Racing Technologies komandas RX2 klases rallijkrosa auto.

Datums

Notikums

Norises vieta

12. jūlijs, 15:00

sākas reģistrācija SIM RX

www.egplatvia.com

20. jūlijs, 11:00

pirmās atlases kārtas sākums

20.-21. jūlijs

pirmās atlases kārta

RallyX Nordic Latvia laikā

Biķernieku trase, Rīga

22. jūlijs – 5. augusts

pirmā atlases kārta Rīgā

bezmaksas braucieni

Artilērijas iela 29/31

6.-22. augusts

atlases kārta Rīgā

maksas braucieni

Artilērijas iela 29/31

22. augusts, 21:00

pirmās atlases kārtas noslēgums

Artilērijas iela 29/31

23. augusts, 9:00

otrās atlases kārtas sākums

23. augusts – 7. septembris

otrā atlases kārta Rīgā

maksas braucieni

Artilērijas iela 29/31

7. septembris, 21:00

otrās atlases kārtas noslēgums

14. septembris, 11:00–20:00

SIM RX Fināls

Neste World RX of Latvia laikā

Biķernieku trase, Rīga

16. septembris, 9:00

Testi ar Sports Racing Technologies

RX2 rallijkrosa auto

Biķernieku trase, Rīga

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+