• «Lidl» darbiniekiem izmaksā inflācijas kompensācijas 750 tūkstošu eiro apmērā

  Veikals
  Santa.lv
  Santa.lv
  11. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Paula Čurkste / LETA
  Lai atbalstītu savus darbiniekus augstās inflācijas un pieaugošo enerģijas izmaksu laikā, «Lidl Latvija» ir izmaksājis katram aktīvajam uzņēmuma darbiniekam vienreizēju kompensāciju 30% apmērā no mēneša algas. Kopumā ar nodokļiem šis atbalsts darbiniekiem veido vairāk nekā 750 tūkstošus eiro.

  «Ņemot vērā vispārējo cenu un dzīves dārdzības pieaugumu, ko īpaši izjūtam ziemas sezonā,  papildus jau esošajiem darbinieku labumiem mēs esam atbalstījuši katru kolēģi ar vienreizēju materiālo kompensāciju,» saka Mačejs Urbanskis, «Lidl Latvija» valdes priekšsēdētājs.

  «Cilvēki ir mūsu lielākais kapitāls, kas ikdienā veido un iedzīvina «Lidl» vērtības un solījumus klientiem, tādēļ mums, darba devējam, ir ļoti svarīgi rūpēties par savu komandu,» uzsver «Lidl Latvija» valdes priekšsēdētājs.

  Papildus šim finansiālajam atbalstam visi «Lidl» strādājošie jau decembrī saņēma arī vitamīnu kasti ar imunitāti spēcinošiem līdzekļiem, lai stiprinātu spēju turēties pretī ziemas sezonas vīrusu saslimšanām. Arī Ziemassvētkos visa «Lidl Latvija» komanda saņēma uzņēmuma sagādātu dāvanu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē