• Šobrīd

  weather img

  Rīga 0°C Viegls sniegs, D vējš, 4.63 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Pārsteidzoši! Kiops Spānijā strādā par fitnesa treneri

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  29. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Sandis Kiops
  Foto: No privātā arhīva
  Sandis Kiops
  Nu jau vairāk nekā gadu muzikants Sandis Kiops dzīvo Spānijā. Viņš neslēpj, ka savu nākotni saista ar šo valsti un dzimtenē atgriezties negrasās.

  Skandalozais mūziķis Sandis Kiops Spānijā dzīvo jau kopš 2021. gada novembra. «Esmu te uz palikšanu,» PDz paziņo viņš. «Pēc laika ar Dainu (Kiopa dzīvesbiedre Daina Laukmane – PDz) gribam te nopirkt savu īpašumu, bet šogad plānojam īrēt vienu telpu, kur vēlamies uztaisīt paši savu krodziņu,» atklāj Kiops. Lai tas notiktu, nepieciešams Spānijā sakārtot vēl dažus dokumentus. 

  «Dzīve Spānijā nav lēta. Lai komfortabli dzīvotu, mēnesī ir jārēķinās vismaz ar 1500 eiro.

  Finansiāli lielākais atbalsts ir mana mīlestība Daina.

  Pagaidām ar mūziku šeit nav nekādas peļņas. Tikai jaunajā gadā man bija viens pasākums,» atklāj viņš. «Kad pārvācos uz šejieni, biju iecerējis dziedāt krievu publikai, bet, ņemot vērā visu notiekošo situāciju, tas neizdevās. Spānijā krievu publika nav vēlama. Krievi arī lielus pasākumus nerīko, viņi atpūšas klusi, mierīgi un bauda sauli,» piebilst mūziķis.

  Ņemot vērā, ka ar mūziku Kiops šajā dienvidu valstī nopelnīt nevar, viņš licis lietā citas savas prasmes. «Piedāvāju fitnesa trenera pakalpojumus. Man šajā ziņā ir maza priekšrocība – krieviski runājošo treneru Spānijā nav daudz. Bet krievi grib treneri, kurš runā viņu valodā,» norāda Kiops.

  «Par fitnesa treneri sāku strādāt nesen. Malagas centrā ir ļoti labi sporta kompleksi, kur arī iepazīstos ar jauniem klientiem. Savuspakalpojumus sniedzu lielajās sporta zālēs.» Kiops neslēpj, ka viņam nav sporta trenera izglītības. «Taču man ir 23 gadus ilga pieredze, pašam trenējoties un lasot attiecīgo literatūru. Malagas centrā trenažieru zāles ir pilnas, jo spāņiem patīk sportot,» uzsver viņš.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+