• Šobrīd

  weather img

  Rīga +18°C Daļēji apmācies, D/DR vējš, 3.6 m/s

  Helmanis liek huligānei samaksāt par sacūkotajām drēbēm. Uzmini, cik!

  Slavenības
  Zane Piļka- Karaļeviča
  6. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Egils Helmanis
  Foto: F64
  Egils Helmanis
  Nelāga Ogres novada mēram Egilam Helmanim pagājušajā nedēļā izvērtusies Ziemeļvalstu diena Doma dārzā. Režisorei Ilzei Burkovskai-Jakobsenai nepatikusi viņa klātbūtne šajā pasākumā, un viņa uzlējusi Helmanim uz galvas sarkanvīnu.

  «Sabojāts ir gan uzvalks, gan baltais krekls,» saka Egils Helmanis, kuram pagājušajā nedēļā pasākumā uzbruka režisore Burkovska-Jakobsena.  Viņa Ogres novada mēram uz galvas uzlēja saraknvīnu. Parādā nav palicis arī Helmanis.

  «Nenoliegšu, ielēju viņai sejā baltvīnu,» žurnālam «Privātā Dzīve» teic viņš.

  «Sazinājos ar šo nestabilo cilvēku un piedāvāju , ka mēs varētu šo incidentu beigt, ja viņa zaudējumu summu, proti, 345 eiro, ziedos Ukrainā cietušajiem caur ziedot.lv vai kā citādi. Ar to šis konflikts būtu izbeigts. Viņa piekrita.»

  Režisore Ilze Burkovska-Jakobsena gan neesot Helmanim atvainojusies. «Mūsu sarunas laikā neko tādu viņa neteica. Manuprāt, tas bija iepriekš iestudēts pasākums, nevis emociju uzplūds, kā pati režisore tagad saka. Šādus argumentus bieži pauž izvarotāji – ka spontāni rīkojās, ka upuris pats izraisīja uzbrukumu. Viņa apgalvo, ka šādu rīcību izraisīja tas, ka es pasākumā smaidīju. Vai smaids mūsdienās ir noziegums?» brīnās Helmanis. «Un nevienam nav tiesības fiziski otram uzbrukt. Tā ir vardarbība un huligānisms,» atgādina viņš.

  Ko par to saka režisore, lasiet žurnālā «Privātā Dzīve»!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē