Rīgas skolēnu vecākus aicina internetā pieteikties Skolēna e-kartei

Aktuāli
Ziņu aģentūra LETA
25. jūlijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecāki līdz 25. augustam var pieteikties Skolēna e-kartei elektroniski portālā www.eriga.lv, atgādina SIA Rīgas satiksme.

Rīgas satiksme aicina vecākus pieteikuma aizpildīšanu neatstāt uz pēdējo brīdi, jo, aizpildot pieteikumu 26. augustā vai vēlāk, Skolēnu e-kartes varēs saņemt tikai kādā no sešiem Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem.

Rīgas satiksme preses sekretārs Viktors Zaķis norāda – aizpildot pieteikumu Skolēna e-kartes izgatavošanai portālā, dati par skolēnu un skolu, kurā tas mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, Rīgas satiksme izgatavotās kartes nogādās attiecīgajās skolās, kur direktors tās parakstīs un izsniegs audzēkņiem.

Ja pieteikums tiks aizpildīts 26. augustā vai vēlāk, Skolēna e-kartes varēs saņemt tikai Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Lai e-karte pildītu savu funkciju, tā vēl jāiesniedz ari parakstīšanai attiecīgās skolas direktoram.

Skolēna e-karte Rīgā pilda skolēna apliecības funkciju un pienākas Rīgas vispārizglītojošo skolu 1.-12.klases audzēkņiem, kā arī Rīgā deklarētiem skolēniem, kuri apmeklē mācību iestādes ārpus pilsētas.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+