• Rīgas skolēnu vecākus aicina internetā pieteikties Skolēna e-kartei

  Aktuāli
  Ziņu aģentūra LETA
  25. jūlijs, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecāki līdz 25. augustam var pieteikties Skolēna e-kartei elektroniski portālā www.eriga.lv, atgādina SIA Rīgas satiksme.

  Rīgas satiksme aicina vecākus pieteikuma aizpildīšanu neatstāt uz pēdējo brīdi, jo, aizpildot pieteikumu 26. augustā vai vēlāk, Skolēnu e-kartes varēs saņemt tikai kādā no sešiem Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem.

  Rīgas satiksme preses sekretārs Viktors Zaķis norāda – aizpildot pieteikumu Skolēna e-kartes izgatavošanai portālā, dati par skolēnu un skolu, kurā tas mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, Rīgas satiksme izgatavotās kartes nogādās attiecīgajās skolās, kur direktors tās parakstīs un izsniegs audzēkņiem.

  Ja pieteikums tiks aizpildīts 26. augustā vai vēlāk, Skolēna e-kartes varēs saņemt tikai Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Lai e-karte pildītu savu funkciju, tā vēl jāiesniedz ari parakstīšanai attiecīgās skolas direktoram.

  Skolēna e-karte Rīgā pilda skolēna apliecības funkciju un pienākas Rīgas vispārizglītojošo skolu 1.-12.klases audzēkņiem, kā arī Rīgā deklarētiem skolēniem, kuri apmeklē mācību iestādes ārpus pilsētas.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē