Vents Sīlis. Ļauties asarām

Latvija ir stipro sieviešu valsts, dažbrīd liekas, ka vīrietim te nav, ko darīt, – dāmas pašas ar visu lieliski tiek galā. Un kāpēc gan ne? Mūsdienu vīriešu uzdevums ir mācīties priecāties par stiprām sievietēm un novērtēt viņas. Bet vai viņi to spēj?
Vents Sīlis
Foto: Shutterstock

Vents Sīlis, 
filozofs, Rīgas Stradiņa universitātes
asociētais profesors

 

 

Šo nakti viņi pavadīja kopā. Vai viņiem bija sekss? Bija gan. Tāds, kāds tas ir starp diviem pieaugušiem cilvēkiem, kuri prot izteikt savas vajadzības.

Pasaka

Reiz sensenos laikos dzīvoja meitene, kura negribēja būt vāja. Viņa bija dzirdējusi, ka vājām meitenēm klājas slikti, it īpaši, ja viņas ir princeses, tad viņas tiek izbarotas pūķiem. Viņa izlēma, ka jāmācās būt stiprai. Kad viņa runāja savā maigajā meitenes balsī, bieži netika sadzirdēta. Tāpēc viņa iemācījās runāt skaļi un dusmīgi. Dažkārt pat pārgāja uz rēcienu. Ja nepietika ar rēcienu, viņa sāka spļaut uguni. Tā kā viņas prasības pret dzīvi bija diezgan augstas, citiem kļuva arvien grūtāk piepildīt viņas vajadzības. Jo grūtāk bija tās piepildīt, jo biežāk viņa dusmojās uz vainīgajiem, dažkārt nodedzināja kādu māju vai nokoda kādam galvu. 

Viņa nebija pamanījusi, kā bija pārvērtusies par pūķi. Jo stiprāka viņa kļuva, jo biezākas bija viņas bruņas. Cilvēki sāka no viņas vairīties, pēc laika uzbūvēja aizsardzības sienu. Tā nu viņa dzīvoja aiz tās un ilgojās pēc kaut kā liela, skaista…

Kādu dienu pie sienas piebrauca bruņinieks, kurš bija dzirdējis, ka aiz tās dzīvo pūķis, kas terorizē visu apkārtni. Bruņinieks izsauca pūķi uz cīņu. Taču sagadījās tā, ka pūķim todien bija melanholisks noskaņojums un tas piedāvāja atlikt cīņu uz rītdienu. Šis bruņinieks bija mācījies psiholoģiju un zināja, ka pūķi bieži cieš no vientulības un mīlestības trūkuma. Viņš piekrita atlikt cīņu, jo gribēja, lai tā būtu godīga, abiem pretiniekiem esot labākajā formā. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē