Kas ir inceli? Un kāpēc viņi uzskata, ka sievietēm jābūt pieejamām, lai viņus seksuāli apmierinātu?

Man ir par 20 cm garāks daikts, bet tam nav nekādas nozīmes. Es nekad to neizmantoju nekam citam kā urinēšanai. Visas sievietes ir mauk*s un ļaunuma iemiesojums. Sievietes ienīst nepieredzējušus vīriešus. Mani par to apsmēja 17 gados, un arī šobrīd – piecpadsmit gadus vēlāk – nekas nav mainījies. Joprojām nevainīgs, joprojām bez jebkādām izredzēm.
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: Pixabay.com

Kustība aizsākās internetā kā vientuļu vīriešu pulcēšanās, lai kopīgi pagaustos par nespēju izveidot attiecības un tikt pie seksa.

SKAIDROJOŠĀ VĀRDNĪCA

Inceli Termins radies no divu vārdu involuntary un celibate apvienojuma un nozīmē piespiedu celibātu. Vīrieši, kas pievienojušies šai kustībai, uzskata, ka sievietes viņus sociāli un seksuāli atraida. Viņuprāt, sievietes ir zemāki radījumi, kas izvēlas sev tikai pievilcīgākos un atraktīvākos partnerus, bez seksa un attiecībām atstājot viņus – incelus. Šie vīrieši uzskata, sievietēm jābūt pieejamām, lai viņus seksuāli apmierinātu. Tā kā dzīvē tā nenotiek, inceli apvienojušies grupās un forumos dažādās interneta platformās, kurās kurina naidu pret steisijām un čadiem.
Steisijas Sievietes, jo īpaši – pievilcīgās.
Čadi. Fiziski pievilcīgi, spēcīgi, atraktīvi vīrieši, kam tiek viss labums, kamēr inceliem nav nekā – tāda ir nesaprātīgo sieviešu izvēle.

Pasaules mediji arvien biežāk apspriež incelus – vienu no bīstamākajām subkultūrām internetā. Tās ir interešu grupas vīriešiem, kas cieš no randiņu un seksa trūkuma. Incelu kustībā valda dažādas idejas, taču visus šos vīriešus vieno dziļš naids pret sievietēm.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 oriģinālraksti dienā 365 dienas gadā

25 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+