Ivonna Kalita: Esmu pateicīga depresijas laikam, jo tas daudz ko iemācīja

Koša, pamanāma un dzirkstoša – tāda no malas šķiet Liepājas māksliniece un uzņēmēja Ivonna Kalita. Varbūt kādam viņa labāk zināma kā ekscentriskā mūziķa dāņa Luija Fonteina jeb Stīna Lorenca sieva. Kad par to ierunājos, Ivonna nosaka: «Mēs vairs neesam kopā…» Tagad viņa ir pati par sevi un kļuvusi par pilsētas mārketinga kampaņas seju.
Ilze Šķietniece
Foto: Ieva Andersone

Uzraksts virs durvīm vēsta, ka telpa paredzēta senioriem. Tas tāpēc, ka reiz tika piefiksēts – daļai apmeklētāju nepatīk jauniešu bučošanās pie galdiņiem.

Fonteina sieva, mūza un smadzenes – tā Ivonnu sava raidījuma Adreses sociālo tīklu kontā pirms pieciem gadiem pieteica nu jau aizsaulē aizgājušais žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Toreiz viņš gatavoja stāstu par viesnīcu Fontaine Royal. «Kad teicu, ka gribēsim viņu hoteli filmēt Adresēm, [Ivonna] dikti sapriecājās – skaidrs, ka jaunie īpašnieki interjerus mainīs, tāpēc Adreses iemūžinās vecos vēsturītei. Lai visi to atceras kā māju, kur aiz uzpūsta šika patiesībā smīn veselīga pašironija par ekonomiskās viesnīcas pieticīgo servisa līmeni. Kur lētums ir nevis mazvērtības komplekss, bet lepna poza!» 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+