Narkotikas un vēlme nedzīvot. Mūziķis Jēkabs Kalmanis atklāj stāstu, kā sabrucis pēc tēva nāves

Pirms četriem gadiem puisis ar vārdu The Ludvig sevi spoži pieteica Latvijas mūzikā – veiksmīgs starts Supernovā, Maestro atzinība, lielas cerības… Un tad notika ģimenes traģēdija, kas iedzina viņu tumsā. Tagad JĒKABS LUDVIGS KALMANIS gatavs pāršķirt jaunu lappusi dzīvē un mūzikā.
Evija Kalnbērza
Foto: no publicitātes materiāliem

18 gadu vecumā es pazaudējos – daudz kam neapdomīgi teicu jā, to skaitā narkotikām.

Latvijas lepnums un Supernova

Pirmo reizi Jēkaba Ludviga Kalmaņa vārdu televīzijā dzirdēja 2014. gada nogalē ceremonijā Latvijas lepnums. Puikam no Talsiem pasniedza balvu par varonību – viņš, pats būdams 7. klases skolēns, izglāba dīķī ielūzušu zēnu. Toreiz 13 gadus vecais Jēkabs intervijās stāstīja, ka mūzikas skolā apgūst trombonu un sapņo mācīties Rīgas Doma kora skolā. Pagāja trīs gadi, un viņš, jau būdams Rīgas Doma kora skolas audzēknis, ar skatuves vārdu The Ludvig kļuva par konkursa Supernova vēsturē jaunāko dalībnieku. 16 gadus vecā Jēkaba sacerētā kompozīcija I’m in Love with You daudzu sirdis aizkustināja tik ļoti, ka pietrūka pavisam mazliet, lai talantīgais jaunietis pārstāvētu Latviju Eirovīzijā. Jēkabs ieguva otro vietu, un tā laikā Latvija iepazina arī viņa draudzīgo, kuplo ģimeni – mammu Daci un tēti Dāvi, māsas Terēzi un Anastasiju, brāli Aleksandru.  

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+