«Pēdējā laikā viņš jutās ļoti vientuļš.» Draugi atminas Arni Līcīti

Kad izdzisa aktiera ARŅA LĪCĪŠA dzīvība, viņš savā nelielajā dzīvoklītī bijis pavisam viens. Pēdējā laikā kājas arvien biežāk pievīlušas, un nereti Arnis atstājis vaļā durvis, lai draugi viņu varētu apciemot. Pirms nāves Līcītis vēl paguva izstāstīt savu dzīvi, un taps grāmata par leģendāro mākslinieku.
Evija Kalnbērza
Marta Kalniņa
Foto: F64

Viņš bija virstalants, un, kā zināms, šādi cilvēki sadzīvē nav tie vienkāršākie.

Viņa telefons bija izslēgts… 

«Satikos ar Arni 7. janvārī – dienu pirms viņa 76. dzimšanas dienas. Tagad atkal viņam zvanīju vairākkārt, lai uzaicinātu uz savu dzimšanas dienu un apvaicātos, kā jūtas, taču telefons bija izslēgts. Tas šķita aizdomīgi…» PDz stāsta Diāna Sproģe, kura patlaban raksta grāmatu Galvenajā lomā Arnis Līcītis. «Palūdzu mūsu kopējam draugam, lai aizdodas uz Arņa dzīvokli apskatīties. Tur viņš arī Arni atrada mirušu…»

Pēdējā laikā aktierim bijušas veselības problēmas, kājas neklausījušas, un bieži viņš atstāja durvis neaizslēgtas, lai draugi Arni varētu apciemot. «Pēdējo reizi viņam zvanīju pirms kādas nedēļas, runājām pusstundu. Arnis bija labā garastāvoklī. Nekas neliecināja par tādu nelaimi,» sestdien feisbukā ierakstīja producents Boriss Levi. 

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē