Hokejs pandēmijas laikā. Kā savējos atbalsta pieredzējušie līdzjutēji

Tikai tagad, kad pasaules čempionāts hokejā jau iegājis finiša fāzē, politiķi kļuvuši tik vēlīgi, ka pavēruši priekškaru, lai vienkāršie ļaudis klātienē var skatīties hokeju. Cena par fanošanu epidemioloģiski drošos apstākļos gan krietni iesitīs pa kabatu, jo lētākā biļete maksā 110 eiro, bet dārgākās – uz finālu – būs 340 eiro vērtas.
Zane Piļka-Karaļeviča
Zane Piļka-Karaļeviča
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
Foto: Vladislavs Proškins (F64)

Gunārs Meijers

Esam ļoti apvainojušies

Viens no kvēlākajiem hokeja līdzjutējiem ir mūziķis un sporta draugu kluba Namejs ilggadējais biedrs Gunārs Meijers, kas nav laidis garām nevienu pasaules čempionātu hokejā, kopš Latvijas izlase spēlē A grupā. Šogad Gunārs ar kluba biedriem ir spiests hokejistus uzmundrināt nevis tribīnēs, bet sēžot pie TV ekrāna. Tomēr viņi atraduši veidu, kā noķert hokeja svētku sajūtu. «Ar uzticamākajiem hokeja faniem esam pie Jēkabpils, lielā Latvijas atribūtikas muzejā, kur atbalstām savējos no attāluma.

Es savā mūžā hokeja čempionātu mājās vairs nepiedzīvošu. Es zinu…

Cilvēks, kuram pieder šis īpašums, atbalsta hokeja fanu kustību un mūs uzaicināja. Ievērojot visus drošības noteikumus un cits pie cita tuvu nelienot, fanojam par Latvijas izlasi. Mēs esam apdāvināti ar visu iespējamo mūsu valsts simboliku, un te valda vienkārši fantastiska atmosfēra,» čerkstošā balsī atklāj Meijers.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+