Sandra pašizolācijā
(Foto un video) (18+)

22 gadus vecā Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes otrā kursa studente SANDRA GLAZKOVA jaunajā tēlā iejutās tik ļoti, ka neizkāpa no tā arī pēc tam, pat atturējās no intervijas klātienē. Tādi ir šī laika noteikumi, un mums atliek vien tos respektēt.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Mārtiņš Plūme (pluume.lv)

– Kad uzzināji, ka KLUBA nākamās fotosesijas koncepts būs saistīts ar ierobežojumiem un pašiozlāciju, kāda bija tava reakcija?
– Tā šobrīd ir aktuāla tēma. Man tā šķita ļoti interesanta, ar to var piesaistīt apkārtējo uzmanību un izmēģināt ko jaunu, tāpēc piekritu.

Ievēroju, ka vīrieši tā no malas neuzkrītoši mēģina vērot. Lai nobildētos, vajadzēja izvairīties no kamerām.

– Viena lieta ir fotografēties, bet, cik zinu, tu arī savā ikdienā ievēro ­pašizolāciju.
– Jā, no savas dzīves esmu izslēgusi pasākumus, ballītes, pasēdēšanas draugu lokā. Ar draudzenēm šobrīd cenšos netikties. Dažreiz tik izeju ārā pie skropstu un nagu meistarītes. Mācos attālināti. Mājās sēžot, gan esmu kļuvusi mazliet slinka. Jāraksta kursa darbs, kas drīz jānodod, bet ir zudusi motivācija, nav dzirkstelītes.
Citādi jūtos labi, un tas savā ziņā pat ir forši, ka nevajag tik agri celties uz skolu, nav jāskrien uz trolejbusu. Bet man ļoti pietrūkst komunikācijas. 

– Tu drīzāk esi atbildīga vai bailīga?
– Neesmu bailīga, bet uzskatu, ka labāk ir ievērot noteikumus. Ja tos neievērošu, es varu ietekmēt savu ģimeni. Uz veikalu iet mamma, bet es mājās pieskatu mazākos brāļus, vienam ir seši, otram – divpadsmit gadu. Es viņiem esmu kā otrā mamma. Negribu, lai manas staigāšanas dēļ brāļi ­saslimtu.

– Agrāk, kad visi sēdējām telefonā un ar draugiem, paziņām bieži komunicējām virtuāli, tas šķita normāli, bet brīdī, kad reālā satikšanās ir apgrūtināta, tiešas saskarsmes ļoti pietrūkst.
– Es tam piekrītu. Mēs līdz šim tā īsti nenovērtējām to, ka varējām ar visiem komunicēt dzīvē. Tagad savas draudzenes redzu tikai telefonā. Un pēkšņi izrādās, ka ar WhatsApp ir par maz.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē