• Bez tabu vadītāja tagad arī raidījumā 900 sekundes: Agrā celšanās man ir milzīgs izaicinājums

  Slavenības
  Gita Vīksne
  19. februāris, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  TV3 vakara raidījuma Bez tabu vadītāja tagad darbdienu rītos uzrunā arī raidījumā 900 sekundes skatītājus. Piedāvājumu aizvietot kolēģi Kristīni Garklāvu viņa pieņēmusi kā izaicinājumu savam saldajam miegam.

  Gada sākumā TV3 rīta raidījuma 900 sekundes vadītāja Kristīne Garklāva pavēstīja: «Izgāju vakara pastaigā ar ragaviņām. Izbaudīju ielu slidenumu un bedrīšu burvību par visiem 100. Lauzta kāja. Un pārdzīvojums, ka distancenes un ziemas pārgājieni uz lielas pauzes.»

  Televīzijai nācās meklēt aizvietotāju uz laiku, kamēr Kristīne sadakterēs lauzto kāju. Viņas pienākumi tagad uzticēti vakara raidījuma Bez tabu vadītājai Agnesei Drunkai. «Man piedāvāja, un es piekritu, jo uztvēru to kā izaicinājumu,» saka Agnese.

   «Bez tabu ir līdzīgs rīta raidījumam ar savu brīvo sarunas stilu. To nezina pat daži televīzijā strādājošie, bet Bez tabu nav titru mašīnas, kāda ir teju visos televīzijas tiešraižu raidījumos. Mums nav iepriekš saskaņotu tekstu un joku. Ir tikai pieturas punkti, kas piefiksēti planšetēs – daži fakti un skaitļi. Nekas netiek iestudēts. Lai gan rīta raidījumā titru mašīna ir, arī tur vadītajam jāmāk veidot brīvu sarunu ar kolēģiem,» skaidro Agnese.

  «Jau pirmajā raidījumā mēs ar Tāli Eipuru viens otru labi sajutām, un tas ir arī liels Tāļa nopelns. Viņš ir augstas raudzes meistars,» kolēģi slavē Drunka.

  Lai jau pulksten sešos būtu tiešajā ēterā, Agnese darbā ierodas pirms pieciem rītā.

  «Esmu īsta guļava, un agrā celšanās man ir milzīgs izaicinājums.

  Baidos aizgulēties, tādēļ telefonā modinātājs ir uzlikts uz pulksten 3.50, 3.55 un četriem. Kad nozvana pēdējo reizi, ceļos augšā un visu daru teju automātiski – lieku vārīties ūdeni tējkannā, eju dušā, izdzeru glāzi silta ūdens un uztaisu kafiju, ko malkoju mašīnā pa ceļam uz televīziju,» stāsta Agnese.

  «Ierodoties darbā, izeju cauri tekstiem, noskatos sižetus, kādus rādīsim. Pēc pieciem dodos uz grimētavu, un pamazām televīzijā ierodas visi aizkadra cilvēki, kuriem agrā celšanās jau gadiem ir ikdiena,» savus jaunos darbdienu rītus apraksta Agnese.

  «Ap deviņiem no rīta jau esmu mājās un dodos mazliet pagulēt – ne ilgi, vien kādu pusstundiņu vai stundiņu. Pēc īsā snaudiena šķiet, it kā būtu sākusies jauna diena. Braucot uz vakara raidījumu Bez tabu, tiešām ir sajūta, ka vienas dienas vietā man ir iedotas divas,» atklāj Drunka.

  Vaicāta, vai jaunā pieredze ietekmējusi raidījuma Bez tabu vadīšanas stilu, Agnese pasmejas: «Pirms Bez tabu sākuma pulksten septiņos vakarā bieži vien kādam pēkšņi uznāk gardas žāvas. Agrāk teicu – tā nedrīkst darīt, jo pārējie pavelkas līdzi. Nu vairs nevienam par žāvāšanos neaizrādu, jo saprotu, ko nozīmē agrā celšanās. Tas, ko tagad daru, nav nekas unikāls. Līdzīgs darba grafiks ir arī maniem kolēģiem Artai Skujai un Tālim Eipuram, kas darbdienās Latvijas Radio 1 vēl vada raidījumu Pēcpusdiena

  Agnese atzīstas: «Ilgtermiņā es tomēr to negribētu darīt. Esmu gatava izpalīdzēt, bet vairāk par visu man tomēr patīk brīnišķīgie vakari kopā ar raidījuma Bez tabu kolēģiem.»

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē