• Seksa guru Miks Ozoliņš: Arī sievieties attiecībās pieprot toksiskas manipulācijas

  Attiecības
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  28. decembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Daudzi cilvēki, kas mēģina iepazīties un izveidot attiecības dzīvē vai arī ar interneta starpniecību, ir saskārušies ar tādu nepatīkamu parādību kā «ghotisngs» – kad veidojas abpusēji patīkama komunikācija, bet tad otra puse to pēkšņi pārtrauc bez kāda acīm redzama iemesla vai paskaidrojuma. Citiem vārdiem, izgaist kā spoks, neatstājot nekādu pēdu.

  Režisors, iepazīšanās kursu pasniedzējs un grāmatas autors Miks Ozoliņš STV Pirmā! Sarunu šovā «Kad viņas satiekas» mēģina skaidrot šo dīvaino rīcību:

  «Viens no variantiem ir, ka tas cilvēks vispār ir tāds, kurš nespēj nevienu lietu novest līdz galam – lohs citiem vārdiem. Vai arī, ja ir runa par internetu, viņam, iespējams, ir ļoti intensīva, notikumiem bagāta «īstā»dzīve.»

  Ozoliņš ir ieguvis arī skandalozu slavu un saņēmis daudz kritikas par savu iespaidīgo bijušo partneru skaitu un ne to jaukāko izturēšanos pret viņām.

  Raidījumā Miks atklāj, ka toksiskas manipulācijas attiecībās itin labi pieprot arī daiļais dzimums, un arī pašam «seksa guru» šādas būtnes ir sagādājušas ne mazumu sirdēstu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē