
Augsti kalni, dziļas bedres un sava pils – Abgunstes muižas saimnieku Asnātes un Jāņa mīlasstāsts
Plašāks sabiedrības loks viņus zina kā Abgunstes muižas saimniekus: neticami jaudīgu pāri, kas spējuši grausta stāvoklī esošai ēkai atdot tās kādreizējo spozmi. Asnāte un Jānis Avotnieki. Viņi ir kopā 23 gadus, audzina četrus bērnus un labi zina, ko nozīmē kopā gan izēst pudu sāls, gan baudīt patiesu dzīves skaistumu.
Foto: Ieva Andrupe. Stils – Laila Trilopa. Grims un matu sakārtojums – Anastasija Gaile. Vide – Abgunstes muiža.
Sāksim no sākuma! Kā jūs satikāties?
Asnāte: Mēs mācījāmies vienā skolā. Atceros, kad gāju septītajā klasē, bet Jānis – desmitajā, es nevarēju saprast, ko viena no manām labākajām draudzenēm viņā ir saskatījusi… Man patika Jāņa klasesbiedrs.
Jānis: Brīdis, kad abi saskatījāmies, ir sāpīgs manam izbijušam labam draugam. Bet tā mēdz notikt – tu iemīlies drauga meitenē.
ATĻAUJIES LAIKU SEV
Lasi
−75%
→
Aplūkot visus abonēšanas plānus →
Lasi
trīs mēnešus
1 €
/ mēnesī
3.99 €
pēc tam 3.99 €/mēnesī · izvēlies brīvi - pārtrauc jebkurā laikā
Akcija spēkā līdz 3. septembrim!
Abonēt
→
Droša apmaksa · jau 7000+ abonentu SANTA+ lasītāju klubā
LASI VĒL NO 

«Mans skapis ir mazs, un vienmēr ir, ko vilkt mugurā.» Modes dizaineres Ingrīdas Arājas kapsulas garderobes principi
No Kuldīgas uz ASV un Spāniju. Kā keramiķes Amandas Luteres māla flīzes iekaro pasauli
«Manā dzimtā neprecas vairākas reizes,» Velta Puriņa par ģimeni, aiziešanu no TV un zaudēto mantojumu
Jau esi
abonents?
Ienākt portālā
abonents?
Ienākt portālā
Rudens sākuma dāvana – 75% atlaide 🎁



































































































