Sieviešu cīņa par vīriešiem Latvijā (18+)

Vīru sarunas
Zelda
11. maijs, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Pirms gadiem 150 no sievietes, šķiet, gaidīja skaistumu, darba tikumu, tiklumu un spēju dzemdēt ātri un daudz, taču šodienas ekspektācijas ir mazliet atšķirīgas un vienlaikus – pretrunīgas.

Ir jābūt skaistai, sportiskai (bet ne par daudz), izglītotai (brīžiem tomēr paturot to gudrību pie sevis), čaklai, mātišķai (bērnudārzs, skola, pulciņi…), sievišķīgai (maigai un sakoptai), labai virtuvē, viesistabā un guļamistabā, ja ir māja ar dārzu – tad arī dārzā; jāveido karjera, jārūpējas par ģimeni un bērniem, jāstāda puķes un jāvada auto…

Jānes mājās puse mamuta un vienlaikus jāizturas tā, it kā visu mamutu tomēr būtu atnesis vīrietis.

Protams, kāds no saraksta kaut ko izmetīs, kāds kaut ko pieliks. Bet manāmi vai nemanāmi sieviete visu laiku tiks vērtēta, un viņa to zina, tāpēc sieviete cenšas – vingro, sēž uz diētas, apmeklē pašizaugsmes kursus un internetā meklē receptes šefpavāra cienīgām vakariņām, kuras ātri un lēti pagatavot 15 minūtēs.

Dažas, īpaši drosmīgas (vai varbūt īpaši izmisušas?), dodas uz kursiem, kur viņām sola iemācīt orāli apmierināt vīrieti tā, lai viņš «nekad mūžā vairs neiedomātos par citām». Un sieviete kiborgs, tikai pēc pusnakts tikusi gultā pēc pēdējiem mājsaimniecības darbiem, noguruma un skumju izmisumā nolemj: tikko es apgūšu perfektas orālās prasmes, viss ģimenē mainīsies!

Šo kursu reklāmu internetā pamanīju arī es, paskatījos izmaksas (ap 200 eiro, starp citu…) un nolēmu – neko diži jaunu tur neuzzināšu, bet ziņkāres apmierināšanai summa ir daudz par lielu. Tomēr brīdī, kad zvanīja draudzene un izdvesa «es nevienai citai to nevaru palūgt, tikai tev», pat iedomāties nevarēju, ka man būs iespēja attālināti uzzināt kursos stāstīto.

Pirms tam gan bija jāizpilda lūgums – jānopērk uz kursiem līdzi ņemamais palīglīdzeklis vielas apgūšanai jeb – īsi un konkrēti – dildo.

Viņa jau bija internetā īsto noskatījusi, iegādi atlikusi un atlikusi… un nu vienīgā iespēja bija doties uz veikalu SexyStyle, lai šo palīglīdzekli nopirktu uzreiz. Citādi nauda par kursiem vējā – jo ir lietas, kuras apgūt tikai pēc pierakstiem nesanāks!

Laika apdomai neatlika, stundas laikā ierados veikalā K. Barona ielā, kur man laipni (un vienlaikus diskrēti) uzsmaidīja pārdevēja. Vaicāju pēc nepieciešamās preces, kura, izrādās, atrodas nodaļā stāvu augstāk. Citā situācijā, redzot divus vīriešus pētām plauktos izliktos priekšmetus, es nogaidītu… Tomēr ne jau sev pērku, bet draudzenei! Tālab droši uzrunāju pārdevēju, parādot man Whatsapp atsūtīto mācību līdzekļa foto. Jā, tāds esot!

«Man draudzenei vajag. Uz kursiem,» nezin kāpēc nolēmu paskaidrot, jo šķita – dildo pirkšana norāda, ka īsts loceklis man pieejams nav.

«Ak, kursiem! Tad es iesaku šo te modeli,» pārdevēja nemaz nelikās pārsteigta.

Kaut gan, vai seksšopa pārdevēju kaut kas vispār varētu pārsteigt? Izrādās, draudzenes izvēlētais modelis ir bez piesūcekņa un labi neturēšoties uz galda, tas nebūšot ērti, un izmēru vēlams mazliet mazāku, jo noguršot mute. «Un,» viņa smaidot piebilda, «šis būs tuvāk tam, kādi parasti sastopami ikdienā, tik lieli jau ir retums.»

Pasmejoties vienojāmies, ka jābūt reālistēm, citādi sadomāsies vēl, un pēc tam vilšanās. Tā nu nopirku pārdevējas ieteikto modeli un izmēru. Starp citu, draudzene atzina – tās, kuras bija paņēmušas lielos bez piesūcekņa, esot mocījušās: uz galda tas nestāv, mutē īsti neievietojas… Grūti! Māk taču profesionāļi ieteikt īsto formu un īsto izmēru!

Jau nākamajā dienā pēc divu dienu intensīvā vīriešu iepriecināšanas zināšanu apguves kursa zvanīju draudzenei noskaidrot jaunākās blowjob un handjob tendences. Par izpalīdzēšanu mācību materiāla sagādē man tika nolasīts īsais kurss.

Šo to jaunu uzzināju, par šo to pabrīnījos, tomēr vairāk par visu man gribējās zināt – kādas sievietes nāk uz šiem kursiem? Ko viņas grib uzzināt un ko jau zina? Kur izmantos? Privāti vai profesionāli? Jo bija man kaut kāda vīzija par to, kāda varētu būt bijusi auditorija.

Tomēr realitāte atšķīrās no vīzijām.

Vismaz šajā kursā vairums izskatījies pēc precētām dāmām 25–45 gadu vecumā, dažas no skata tīri vai mūķenes.

Grupai sapazīstoties kā iemesls dalībai galvenokārt tikusi minēta «vēlme dažādot intīmo dzīvi», un visas esot pašas izlēmušas, visas pašas atnākušas. Vien viegli izmisis skatiens radījis sajūtu – dažas te ieradušās, lai iegūtu trumpjus cīņā par vīru ar viņa mīļāko. Tā nu visas apzinīgi pildīja norādes bez klīrēšanās un aizspriedumiem, tā vēl vairāk liekot just izmisīgu ķeršanos pie pēdējā salmiņa vīra noturēšanai. Jo konkurentes nesnaužot!

Pēc pirmās kursu dienas, izrādās, jaunās zināšanas tikušas izmēģinātas praksē – nu jau uz silta un reaģējoša trenažiera. Tālab otrais rīts sācies ar īsu ieskatu, kā tad ir veicies un kā partnerim patika.

Dāmas, acīm mirdzot, dalījušās iespaidos par savu pozitīvi šokēto vīrieti, kurš esot bijis patīkami pārsteigts, baudā vaidošs, vēl un vēl gribošs. «Viņu balsī skanēja tāds kā triumfs,» draudzene domīgi piebilda.

«Tieši triumfs, nevis prieks par iespēju sagādāt baudu mīļotajam?» pārvaicāju. Uzzināju, ka tas prieks bijis vien pašām par sevi, par savu veikumu. Par to, ka spējušas būt īstas mīlas dievietes. Ka dažai pat esot izdevies dziļais minets, kuru vēl vakar apguvusi, dildo pielipinot pie sienas.

Cīņa par izdzīvošanu konkurences apstākļos viņām bija sākusies.

«Bet es biju domājusi, ka varbūt vīri atsūtīja mācīties,» ieminos.  Draudzene pasmīn, viņai neesot ilūziju, statistika rādot, ka vīriešu pieejamības jomā būs tikai sliktāk, un, līdzīgi kā darba tirgū, lai sevi iepārdotu, jāapgūst aizvien vairāk un vairāk. Jāpārsteidz, jāapsteidz, jāpierāda un jāuzvar…

Mūsu nākamā saruna par tēmu vīrieši bija pēc vairāk nekā mēneša, kad arī viņa bija izmēģinājusi jauniegūtās prasmes. Izmēģinājuma trusītis – pusmūža zaķis Madonas pusē. Sākumā milzu sajūsma un nebeidzams pārsteigums ar čukstiem «mīlestības augstākā izpausme», bet drīz vien, pareizāk – jau nākamajā naktī, lauku saimnieks iemeties gultā, izgūlies kā ar saknēm vētras izrauts koks un saucis, lai viņa nākot šurp.

Viņš esot gatavs tam, kas bijis pagājušonakt! Protams, ja ir jau 50 gadu un iepriekš 20+ gadu ilgajā laulībā nekas pat uz to pusi līdzīgs nav bijis, vēlmes to baudīt vēl un vēl ir saprotamas.

Tikai viņš bija piemirsis, ka arī sievietei gribas baudu, ka viņai nepietiek tikai ar prasmi vīrieti aizsūtīt kosmosā, viņai pašai arī gribas tur nokļūt.

Bet ar tādu aparātu, kurš reaģē tikai uz rokdarbiem, pārējā laikā veikli nonākdams stāvoklī pusseši, kosmosā netikt… Šis kungs bija gatavs vien baudīt, bez degsmes sniegt to pašu pretim un ne mirkli nejutās neērti, vien izvirzīja dažādas papildu vēlmes un prasības.

Šķiršanās bija drīza, jo draudzene nebija gatava tikai dot. Lauku saimnieks īpaši neskuma, bet uzreiz lika noprast, ka citas gan viņu spēšot novērtēt. «Laikam laukos situācija ar vīriešiem ir vēl traģiskāka,» teica draudzene, «tur pat katrs pusļengans pipuks ir uz izķeršanu.»

Tā es aizdomājos par konkurenci. Par to, ka cīņa par vīrieti Latvijā kļuvusi pavisam sīva. Ka te vairs nav jūtu, nav vēlmes gūt un sniegt baudu, bet palikusi tikai nepieciešamība būt labākai, labākai un vēl labākai. Paveikt kaut ko nebijušu, nejustu, neredzētu, izcelties starp citām.

Pārspēt pārējās. Jo aiz durvīm gaida trīs citas ar mineta kursu diplomu zobos…

Dabā taču notiek pretēji – vairumā gadījumu tēviņi cīnās par mātītes labvēlību. Kas, pie velna, notiek Latvijā?

Vai kāds no jums, KLUBA lasītāji, var iedomāties sevi un vēl kādus 20 vīriešus sēžam pie apaļā galda? Noteikti. Bet to, ka katram priekšā uz galda būtu mākslīgā vagīna un visi mācītos kunilingu, fingeringu un yoni masāžu? Un viens, tas zinošākais, sniegtu padomus un parādītu, ko un kā?  Ļoti šaubos, ka kaut kas tāds varētu notikt… Tāpēc novērtējiet to, ko jūsu dēļ paveic sievietes!

Un neļaujiet viņām cīnīties par jums. Dariet to paši. Paldies.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+