• Eirovīzijas fani ārzemēs atklāti nosauc Dona vienīgo lielo trūkumu

  Eirovīzija
  Marta Kalniņa
  6. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dons Eirovīzijas mēģinājumā Zviedrijā.
  Foto: Publicitātes foto
  Dons Eirovīzijas mēģinājumā Zviedrijā.
  Mums, latviešiem, Dons ir vislabākais. Bet kā mūsu pārstāvi Eirovīzijā redz citu valstu klausītāji? Konkursa kvēlākie fani jau ir izteikuši savu vērtējumu un prognozes par Dona izredzēm nonākt finālā.

  Dona balss un dziesma patīk daudziem

  Ārzemnieki, vērojot Donu mēģinājumu procesā Malmē, koncentrējās ne tikai uz viņa izskatu. Lai arī Latvijā domas par Kašera izraudzīto skatuves tērpu dalās, uz raibās Eirovīzijas dalībnieku kompānijas fona bruņām līdzīgais uzliktnis nemaz tik ļoti neizceļas. Daudz vairāk Eirovīzijas fanus interesē Dona balss un dziesmas Hollow vēstījums. «Nebrīnīšos, ja šis puisis tiks finālā, jo viņš ir viens no labākajiem dziedātājiem šogad,» vietnē X spriež puisis Bosnijas un Hercegovinas.

  «Šo, lūk, sauc par kvalitāti. Un kvalitāte, diemžēl, nav domāta Eirovīzijai, » uzskata slovēnis.

  «Ak, šī balss!» jūsmo itāliete. «Viņš ir pelnījis tikt finālā,» pārliecināta ir grieķiete.

  Kāpēc viņš nekustas?

  Taču, ja dzirdētais ārzemniekiem diezgan labi patīk, tad redzētais ne tik ļoti. Latvietis esot pārāk mazkustīgs! «Kā gan var domāt, ka šī balāde izcelsies uz citu fona, ja dziedātājs to izpilda bez jebkādām kustībām?» sociālajos tīklos brīnās Eirovīzijas skatītājs no Spānijas.  «Vīrs kāmīša ritenī,» skatuves uzbūvi raksturo igauniete.

  Dons Eirovīzijas mēģinājumā Zviedrijā.
  Dons Eirovīzijas mēģinājumā Zviedrijā.

  «Izklausās labi. Ļoti minimālistisks priekšnesums. Vienīgi šķiet pārāk statisks. Uz skatuves nekas nenotiek…» spriež vācietis. «Viņu varētu pievilt šis priekšnesums, ja viņš domā visu laiku stāvēt uz vietas,» uzskata dāma no Lielbritānijas. «Ja dziesmas laikā nekas foršs uz skatuves nenotiks, šī dziesma pazudīs starp citām » piekrīt cita. «Don, lūdzu, mazliet pakusties!» aicina izraēliete.

  Dons cer, ka izdosies Latviju beidzot atkal ievest konkursa finālā. Latvietis uzstāsies otrajā pusfinālā 9. maija vakarā.  

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē