• FOTO: Meita un populāri mūziķi gatavojas vērienīgajam Kulakova piemiņas koncertam

  Koncerts
  Estere Jansone
  10. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ieva Romaško
  Jau nākamnedēļ «Arēnā Rīga» skanēs Latvijā iemīļotu mūziķu dziesmas, kuras tiks veltītas šī gada februārī mūžībā aizsauktajam komponistam, mūzikas leģendai – Jurim Kulakovam.

  Maijs ir Kulakova dzimšanas dienas mēnesis, tāpēc tieši 14. maijā norisināsies komponistam veltīts lielkoncerts «Sirds kā pērkondārds». Koncertā piedalīsies: grupas «Pērkons», «Instrumenti», «DAGAMBA», «Menuets», Liepājas Simfoniskais orķestris, dziedātājs Nauris Puntulis, ģitārists Armands Alksnis, Trīs Latvijas tenori, Jura Kulakova meita – vijolniece Justīne Kulakova-Sypniewski, mūziķi Ainars Virga, Uldis Marhilevičs, flautiste Liene Sējāne, RTU vīru koris «Gaudeamus», Rīgas doma meiteņu koris «TIARA» diriģentes Airas Birziņas vadībā un daudzi, daudzi citi mākslinieki. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – mūziķis Reinis Sējāns.

  Vakaru iesildīs grupa «Skaļā Daba», kurā apvienojušies seši jauni un enerģiski mūziķi, kurus vieno ne tikai prieks kopā spēlēt, bet arī mīlestība pret dzīvu latvisku rokmūziku un tās turpināšanu, un lološanu jaunradē.

  Koncerts «Sirds kā pērkondārds» būs Latvijā pazīstamu mūziķu, rokgrupu, koru un orķestru – Jura draugu, radošās dzīves līdzgaitnieku, sekotāju un mācekļu – veltījums izcilajam komponistam, viņa nepieradinātajai un nepieradināmajai dzīvei un mūzikai, kura nu jau paaudzēs iedvesmo, aizrauj, liek just, domāt un būt – būt sev pašam. Dziļa filozofija un smalka ironija, alkaina dzīves mīlestība un smeldzīgas skumjas, bezkompromisa patriotisms, absolūta domas brīvība un bohēmiska neatkarība dzīvē un mākslā – tāds bija Juris, un tāda ir un mūžīgi būs viņa mūzika, uz kuras spārniem viņš ir aizlidojis nemirstībā. 

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē