Villas Sarunas. Santa Anča intervijā izaicina Andri Buli

Izdevēja un žurnāliste Santa Anča, nenoliedzami, ir viena no Latvijas labākajām interviju meistarēm, kuras tiešie jautājumi var samulsināt. Var likt apjukt. Bet tajā pašā laikā tieši šie atklātie un drosmīgie jautājumi ir tie, kas viņas intervijas padara tik īstas. Tādas, kuras izlasot, cilvēks var paņemt gabaliņu, bagātinot savu dzīvi.
Santa Anča
Santa Anča

Šī ir Santas Ančas pirmā video intervija. Un Andris Bulis ir viņas pirmais sarunas biedrs. Izvēle nav nejauša. Viņi abi satikās žurnāla “Santa” lappusēs pirms aptuveni piecpadsmit gadiem. Kopš tā laika viņus vieno draudzīgas saites: Santas grāmatplauktā ir visi viņa dzejoļu krājumi un apmeklētas monoizrādes, Santa netālu bijusi arī privātās dzīves epizodēs – tāpēc saruna būs ļoti personiska, un Andrim nav iespēju neatbildēt. Kā viņam tas izdosies, skatieties 45 minūšu garajā intervijā, kurā tiek uzdoti ļoti būtiski jautājumi.

Izvēlies sev piemērotāko digitālā žurnāla Santa+ abonēšanas plānu un baudi vērtīgu saturu, ko viedo Latvijas labākie žurnālisti un spēcīgas personības.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē