Bijušais vīrs portālā ievieto seksa sludinājumus, norādot manu tālruņa numuru

«Bāc! Jau atkal! Manā telefonā sāka birt svešu vīriešu ziņas ar bezkaunīgām seksa prasībām un piedāvājumiem: tu man izdarīsi tā, bet es ar tevi gribu izdarīt tā. Tur nebija saldu vārdu, tikai riebīgi, pretīgi, jēli teksti. Kā man tas bija apnicis…» atceras Agrita. Pēdējā pusgada laikā viņa jau divreiz bija nomainījusi tālruņa numuru, jo kāds to nelietīgi izmantoja seksa sludinājumos. Lūk, Agritas stāsts.
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: Shutterstock

Bijušais vīrs ik pa laikam atrada iespējas kādā portālā ievietot seksa sludinājumus, norādot manu tālruņa numuru.

«Man jau pirms tam bija aizdomas, kas un kāpēc tā dara. Bijušais vīrs,» savu stāstu sāk Agrita. «Viņš joprojām nespēja pieņemt, ka man tomēr pietika spēka izšķirties, sadalot mantu uz pusēm un piedzenot smukus uzturlīdzekļus bērniem. Es sadūšojos un izšķīros, lai kā viņš gribēja izlīgt. Iemesls? Vīra sānsoļus piedot vairs nespēju – solījumi, ka šī nu gan bija pēdējā reize, palidoja manām ausīm garām kā zosu kāsis uz dienvidiem. Jā, man nācās rūgti samaksāt, bet ar to viss vēl nebeidzās. Un metodes, ar kādām bijušais vīrs pret mani vērsās, bija neiedomājami nežēlīgas. Viņš ik pa laikam atrada iespējas kādā portālā ievietot seksa sludinājumus, norādot manu tālruņa numuru. Ja to nomainīju, viņš atrada kādu, kam pajautāt manus jaunos kontaktus, – mums bija daudz kopīgu draugu.»

Pat ar adresi un fotogrāfiju

«Pēc katra tāda sludinājuma ziņas telefonā bira cita pēc citas. Agrāk man nekad pat prātā nebija ienācis, cik nogribējušies var būt vīrieši – jau dažas minūtes pēc sludinājuma publicēšanas tik daudzi metās izmantot jauno iespēju. Katram seksa gribētājam pajautāju, kurā portālā viņš šo sludinājumu ir atradis. Ar pāris zvanītājiem pat aprunājos, pastāstīju: ziniet, es neesmu šo sludinājumu likusi, kāds ir ļauni pajokojis… Vai zvanītāji man atvainojās? Nu ne tak! Pretī saņēmu tikai vienu rupju lamuvārdu, kas sākas ar burtu b. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
-50% visiem skolotājiem
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ
Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē