• Šobrīd

  weather img

  Rīga +5°C Skaidrs, Z vējš, 2.57 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Vētra guļas uz operācijas galda. Ārsti viņu nepareizi sašuvuši

  Slavenības
  Gita Vīksne
  22. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Varis Vētra
  Foto: F64
  Varis Vētra
  Dziesminieks un aktieris Varis Vētra pagājušajā nedēļā slimnīcā likvidēja pirms vairāk nekā desmit gadiem nepareizi veiktas operācijas sekas.

  «Biju iegājis slimnīcā, bet man tur neko tādu nedarīja – vienkārši iegrieza vēderā,»  PDz atklāja dziesminieks, dzejnieks un aktieris Varis Vētra. Slimnīcā viņš pavadīja diennakti. «Jau operācijas dienas vakarā māsiņa man teica: «Celies augšā un staigā!» Un tā arī es darīju. Nākamajā dienā devos mājās,» stāsta Vētra un piebilst, ka tagad jau izņemti diegi un viņš jūtas labi.

   «Es pat nespēju noformulēt, kas man īsti bija. Brīžos, kad dziedāju, jutu – man vēderā notiek kaut kāda jocīga plūsma. Kā dakteris, mani apskatot, atklāja – tā bija trūce, kas radusies no nepareizi sašūtas aklās zarnas. Šuvums bijis nepareizs aptuveni par vienu centimetru,» teic Varis. Ļaunu prātu uz ārstiem, kas savulaik dziesminieku neprecīzi sašuvuši, viņš gan neturot. «Kā ārsti tagad atzīst – toreiz bija citas tehnoloģijas, operācijas veica citādāk. Tas nenozīmē, ka darīja nepareizi. Ir tā, ka aklo zarnu ne vienmēr uzreiz var noteikt. Toreiz 1. slimnīcā ārsti man to pat neieraudzīja un palaida vaļā.

  Dažas dienas vēlāk sāka strauji celties temperatūra un sāpes jau bija nežēlīgas.

  Nonācu citā slimnīcā, kur ārsti trīs stundas gudroja – mani operēt vai ne. Deviņos vakarā sākās operācija, kas ilga trīsarpus stundu. Atklājās, ka aklā zarna ir jau plīsusi. Pamodos reanimācijā, kur pavadīju pāris dienu. Godīgi sakot vienā brīdī man jau šķita, ka beigas klāt,» tolaik piedzīvoto joprojām atceras Varis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+