• Liene Šomase: Man bija ļoti sarežģītas dzemdības, redzēju gaismu tuneļa galā

  Grūtniecība
  Santa.lv
  Santa.lv
  26. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Dziedātāja un vokālā pedagoģe Liene Šomase ir cilvēks, kurš ļoti mīl dzīvi un savā domāšanā allaž ir bijusi “ārpus kastes”.

  Daudziem noteiktās klišejās domāt pieradušajiem tautiešiem to ir grūti pieņemt, un līdztekus atbalstītājiem Liene ir iemantojusi arī nelabvēļus. Tādēļ, tiekoties ar populāro dziedātāju 1188 Play raidījumā “Iečeko slavenību” Andris Bulis nevar nepainteresēties par sāpīgo jautājumu, kas interesē daudzus.

  Pirms kāda laika Šomases vārds publiski izskanēja negatīvā kontekstā – par viņas bērnu vokālajā studijā izmantotajām metodēm bija iesniegta anonīma sūdzība.

  Vai un kā Liene ir tikusi pāri šim nepatīkamajam starpgadījumam?

  “Ziniet, pēdējo divu gadu laikā esmu piedalījusies 20 bērēs. Arī es pati esmu skatījusies nāvei acīs – man bija ļoti sarežģītas dzemdības, es tiešām redzēju to gaismu tuneļa galā. Pēc tā visa uz cilvēku stulbumu es skatos ļoti viegli” – šis gadījums, bez šaubām, bija sarūgtinošs, taču neizskatās, ka spējis izsist Lieni no sliedēm.

  Tāpat sarunā Liene atklāj, kāpēc pirms septiņiem gadiem lēma paiet malā no aktīvās koncertdzīves un cik liela nozīme viņas dzīvē ir slavai un atpazīstamībai.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē