• Zelenskis: Ar katru dienu sarūk ticība rezultātu panākt sarunās ar Krieviju

  Politika
  LETA--UKRINFORM
  21. aprīlis, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Wikimedia Commons
  Ar katru dienu, ar katru jaunu faktu par Krievijas karavīru pastrādātajiem noziegumiem Ukrainas teritorijā zūd cerības mieru valstī panākt sarunās ar Krieviju, atzinis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

  «Pašlaik mūsu delegācija oficiāli sarunājas ar Krievijas delegāciju, un mēs principā esam par Krievijas un Ukrainas līderu tikšanos. Tāpēc, ka līderu līmeni ir iespējams apturēt šo karu,» Zelenskis teicis intervijā Francijas televīzijas kanālam BFMTV.

  Vienlaikus viņš atzinis, ka «vēlme un ticība, ka mūsu sarunām būs rezultāts, tiek zaudēta ar katru dienu, ar katru tādu Buču, ar katru Mariuopoli, ar katru tādu Volnovahu».

  Iepriekšējo reizi Ukrainas un Krievijas delegācijas klātienē tikās 29.martā Stambulā, pēc kuras puses optimistiski izteicās par iespējām vienoties par karadarbības izbeigšanu.

  Tomēr Krievijas prezidents Vladimirs Putins vēlāk paziņoja, ka sarunas ar Ukrainu nonākušas strupceļā, un arī Ukrainas pārstāvji norāda, ka liecības par Krievijas karavīru zvērībām arvien vairāk samazina iespējas vienoties sarunās.

  Karš Ukrainā

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē