Juris Kulakovs sabiedē ģimenes sievietes. Komponists nonāk slimnīcā

Komponists laikā, kad vajadzētu līksmot – svinēt savu jubileju un kāzu pirmo gadadienu –, nonācis slimības gultā. Turklāt gana nopietni – bijušas gan problēmas ar sirdi, gan par sevi atgādinājušas vecās kaites, un pat nācies atgūt veselību slimnīcā.
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
Foto: F64

Justīne: Jura sieva zvanīja un teica, ka nav labi, tāpēc visas lietas liku malā un devos uz Rīgu.

Nu jau iet uz labo pusi

«Nu jau tētis ir možs un dzīvespriecīgs, cik nu cilvēks var būt priecīgs pēc piedzīvotām veselības problēmām. Tāda ir tā dzīve. Protams, vārgums ir, ne ar vienu negrib runāt, bet nu jau viss iet uz labo pusi,» pagājušās nedēļas vidū PDz atzina komponista un grupas Pērkons līdera Jura Kulakova meita vijolniece Justīne Šipņevska-Kulakova. Kopā ar vīru vijolnieku Deividu Šipņevski un diviem bērniem viņa jau ilgāku laiku dzīvo Francijā. Uzzinājusi, ka tētis sasirdzis, viņa steigšus devusies uz Rīgu apraudzīt, aprūpēt, uzmundrināt un Jurim palīdzēt slimnīcas lietu kārtošanā.

«Par laimi, tētis mūs, ģimenes sievietes, tikai pabaidīja,» sacīja Justīne, noliedzot mūziķu aprindās paklīdušās runas, ka Kulakova veselības stāvoklis ir pavisam slikts. Runāja pat, ka komponists esot noķēris infekciju un sākusies sepse. «Nē, nē, tas gan ir izdomāts, sepses nebija ne tuvumā. Vismaz es par to neko nezinu. Kaut kad mazliet iepriekš viņam bija problēmas ar sirdi, un tad vēl citas kaites. Jura sieva Laura zvanīja un teica, ka nav labi, tāpēc visas lietas liku malā un devos uz Rīgu,» skaidrību ieviesa Justīne.

Tēti nebija satikusi teju divus gadus

Viņa atzina: tētis patlaban negribot runāt nedz par savām veselības lietām, nedz par ko citu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē