Ģirts Ķesteris – apguvis jaunu profesiju, un cīnās ar lieko svaru

Skatītāji ir ne tikai aktiera maize, bet arī motivācija būt formā. Tautā mīlētais aktieris ĢIRTS ĶESTERIS atzīst, ka pēc dīkstāvē pavadītā laika viņam ir jācīnās ar sekām – liekajiem kilogramiem.
Evija Kalnbērza
Marta Kalniņa
Foto: F64

Kad sabiedrībā vairs nav jāgozējas, tad iestājas arī dīkstāve attiecībā pašam uz sevi.

Dīkstāve un panīkums darījuši savu

Vienmēr slaidais Ģirts Ķesteris pēdējā laikā kļuvis apaļīgāks, un to pamanījuši gan vērīgākie televīzijas skatītāji, gan tie, kas viņu satiek ikdienā. «Viesturs Kairišs man pienāca klāt un teica, ka uz starptautiskā projekta Degunradzis mēģinājumiem es atnācu vienā veidolā, bet uz pirmizrādi, kas šoreiz notika bez skatītājiem, jau pavisam citā,» sarunā ar PDz atzīst arī pats Ģirts. Viņš neslēpj – kovidlaiks esot padarījis kūtru un slinku, taču pavasara atnākšana liekot sasparoties, un aktieris ir apņēmies stingri padomāt par savu labsajūtu un izskatu. «Kad vairs nav redzamas motivācijas, jo sabiedrībā nav jāgozējas, tad iestājas arī dīkstāve attiecībā pašam uz sevi. Vienā brīdī tā motivācija atkal parādās, un tad ir skaidrs, ka jāpievērš uzmanība ēšanas un fizisko aktivitāšu paradumiem. Šis  komplekts, no kura gan negribu būt pārāk atkarīgs, ar laiku pat ļoti iepatīkas un kļūst par ikdienas procedūru – tāpat kā duša no rīta, tā arī rūpīga uztura izvērtēšana, izpētot, kas ir kas,» spriež Ķesteris. «Es zinu, ka, ieguldot kaut minimālu piepūli, var iegūt bezmaksas rezultātu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+