Patīkama nodarbe gariem ziemas vakariem – pirkt sēklas internetā

Vēlies šogad iesēt ko īpašu? Tad tagad, janvārī, ir pēdējais brīdis pasūtīt sēklas. Uzzini, kur tās iegādājas citi dārzkopji, un iedvesmojies no viņu atradumiem!
Indra Ozoliņa
Foto: Shutterstock

IVETA ŠATROVSKA,
augu kolekcionāre: 

Meklēju eksotiku 

Esmu arī piekrāpta – kaktusu sēklu vietā atsūtīti putekļi, un gaidītā eksotiskā auga vietā uzdīga kaut kas pavisam cits.

– Pirkt sēklas internetā ir ļoti patīkama ziemas nodarbošanās – meklēju jaunas šķirnes un neredzētus augus. Parasti ziemā iesēju arī kaut ko eksotisku – kaktusus un citus sukulentus. Savā laikā bija ārkārtīgi aizraujoši iegādāties sēklas no visas pasaules, bet tagad gan tās izraugos tikai Eiropā. Var gadīties visādi. Esmu arī piekrāpta – kaktusu sēklu vietā atsūtīti putekļi, un gaidītā eksotiskā auga vietā uzdīga kaut kas pavisam cits. Agrāk daudz sēklu pirku no Lielbritānijas veikaliem, bet pēc tās izstāšanās no Eiropas Savienības tie diemžēl mums ir grūtāk pieejami. 

Pagājušajā ziemā sēklas iegādājos pārsvarā trijos veikalos – igauņu Seemnemaailm, lietuviešu OMC seeds un mūsu pašu Agrimatco, kur var atrast gandrīz visu, ko sirds kāro.

Seemnemaailm.ee

Noteikti iesaku! Interesants piedāvājums, tiesa, varbūt ir mazliet dārgāk un paciņās maz sēklu, taču viss uzdīga lieliski un bija puķes, par kurām priecājos visu vasaru. Tajā iegādājos burvīgu dekoratīvo kāpostu un fantastisku zemo cīniju sēklas (ja pareizi atceros, no Zahara sērijas). Arī papriku, kurai mūsu veikalos, izņemot Agrimatco, ir diezgan bēdīga izvēle. 

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē