Meklējot īsto jeb 100 vientulības gadu iepazīšanās portālos

Gabriels Garsija Markess reiz savā grāmatā 100 vientulības gadu rakstīja par ģimenes sāgu un mīlestību 7 paaudžu garumā. Reizēm šķiet, ka mēģinājumi atrast to vienīgo, ar ko dibināt vismaz pirmo paaudzi, varētu aizņemt arī tos 100 vientulības gadus.
Ance Tarvida

Lai arī man, par laimi, vairs nav aktuāla iepazīšanās dažādos šim mērķim veltītos portālos vai platformās, man nudien ir iekrājusies tik liela pieredze, ka es varētu teikt – esmu ieguvusi augstāko izglītību studiju programmā Iepazīšanās internetā: teorija un prakse. Tādēļ tagad es jūs izvedīšu ekskursijā pa dažādām vietām – zināmākām un ne tik dikti, kurās var apgūt, praktizēt un absolvēt iepazīšanos ar savu otro pusīti, sniedzot par tām savu vērtējumu. Starp citu, budžeta vietas reizēm pieejamas sievietēm, bet, tā kā ir 21. gadsimts, ne vienmēr arī tas ir iespējams. 

TINDER

Pirmā pieredze ar iepazīšanās lietotni. Godīgi sakot, biju gaidījusi, ka būs bars ar tā saucamajiem DTF piedāvājumiem (Down to fuck jeb seksa piedāvājums – autora un jebkura cita izmisuša cilvēka piezīme). Lai gan neesmu liela DTF piekritēja, biju nedaudz vīlusies, ka tādi bija tikai no tiem pāris ārzemniekiem, ar kuriem to liktenīgo sakritību sagaidīju.

Sajūta kā gaļas namā uz dalīšanu, un es acīmredzot biju pats labumiņš, gabaliņš bez kauliņa.

Ar ārzemniekiem Tinderī ir tā, ka labāk būtu tā, ka nav. Viņi sākumā ir ļoti pieklājīgi, apberot tevi ar komplimentiem par smaidu un to, cik labi izskaties, bet tad nevainīgi pajautās, kāds ir tavs mīļākais ēdiens. Nu, kā jau pieklājīga latvju dāma tu atbildi, ka tie būtu agrīnie pavasara salātiņi ar pili citrona sulas un seleriju, lai dabūtu tās «negatīvās kalorijas», kamēr pati šo tekstu raksti ar karbonādes maizīti ar majonēzes restīti rokā, bet viņš tev atbildēs, ka viņa mīļākais ēdiens ir Creampie, kas, protams, tieši tulkojot, ir krēma pīrāgs, bet ­interneta un pornovaroņu pasaulē tas nozīmē, ka puisim dikti patīk process, kad viņš beidz sievietes vagīnā un tad skatās, kā no tās pil ārā sperma – vot, šādas lietas Egila Zariņa pavāršovā Rīta mikslis gan neviens nerādīja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 ORĢINĀLRAKSTI DIENĀ 365 DIENAS GADĀ

26,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+