Kaspars Saulietis: Sapratu, ka esmu uz ceļiem pie zemes, un tas bija pēdējais brīdis

Viss. Naudas nav, un tu vairs nevienam neesi vajadzīgs. Šādā situācijā pēkšņi var nonākt ikviens profesionālais sportists, un tas ir nežēlīgs pārbaudījums vīrieša pašapziņai un domām par rītdienu. Šādu lūzuma brīdi ir piedzīvojis arī hokejists KASPARS SAULIETIS. Krīze ir pāri, un tiem, kas domā, ka Kaspars ir lūzeris, viņš, skaļi smiedamies saka: «Laiks parādīs. Savu puzli es vēl salikšu.»
Lolita Lūse
Lolita Lūse
Foto: Matīss Markovskis

– Kad tu pēdējoreiz biji uz slidām?

Profesionālie sportisti raduši maukt uz maksimālo. Brīdī, kad no zelta dzīves pēkšņi nonāk krīzē, viņi ir ļoti ievainojami.

– Pavasarī, kad beidzās play-off spēle un Mogo netika finālā. Šī sezona bija ļoti saraustīta, kovida dēļ atalgojums samazinājās tik ļoti, ka hokejs no profesionāla sporta veida kļuva par veselīgu dzīvesveidu, tāpēc sāku izvērtēt prioritātes. Vienu brīdi pārtraucu spēlēt, tad atgriezos. 

– Cik pelna profesionāls hokejists Latvijā?

– Lielākā daļa Latvijas hokejistu ir pusprofesionāļi: treniņi notiek agri rītos, bet dienā katrs savos darbos – kāds ir treneris, kāds pārdevējs, kāds transportnieks vai uzņēmējs. Līdz krīzei labākie – tie, kas paspēlējuši izlasē un vēl arvien taisa rezultātu, varēja nopelnīt 3500–4000 eiro mēnesī. Bet tādi bija tikai pāris spēlētāji komandā. Vidēji hokejists varēja nopelnīt 1500–2000 eiro.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2.00€ / raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Orģināls saturs katru dienu

3.49€ / 4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 orģinālraksti dienā 365 dienas gadā

34.99€ / 1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+