Brāļi Jānis un Juris Rīti: Gribējās parādīt, ka mēs varam sakopt daļu no Latvijas

Bijušo Gaujas zvērkopības saimniecības kultūras namu jau bija paredzēts nojaukt, bet tad to nopirka brāļi Juris un Jānis Rīti, un var teikt, ka līdz ar viņiem nolemtā nama dzīvē patiesi uzausis jauns rīts. Kādreizējā greznība gan diez vai atgriezīsies. Bet dzīvība gan jau rūc un griežas.
Gunta Šenberga
Foto: Ieva Andersone

Ņemot vērā politisko situāciju pasaulē, nedomāju, ka pašlaik ir stilīgi braukt ar krievu mašīnu, tāpēc šogad apskati negāju nevienai, izņemot volgu.

Par Gaujas klubu – varenu celtni, ko padomju laika norietā uzcēla zvērkopības saimniecības Gauja vajadzībām, un dažiem ar to saistītajiem cilvēkiem stāstījām jau pirms kāda laika: IEVAS Stāstu šāgada 16. numurā, kas iznāca 12. augustā. Toreiz stāsts noslēdzās ar vārdiem, ka 2017. gadā jau bija paredzēts kultūras namu nojaukt, ja tam neatradīsies pircējs. Bet tad to – kopā ar tuvējo garāžu – iegādājās brāļi Juris un Jānis Rīti. Solījām izstāstīt, kāds ir viņu sapnis par Gaujas kluba nākotni un kas jau tagad slēpjas tā iekšienē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+