Ieva Adamss: Jutos pamesta, atsvešinājusies no vīra, tomēr turpināju pildīt sievas pienākumus…

Sabiedrisko attiecību speciāliste, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA, Biznesa augstskolas Turība un Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas lektore, harismas trenere IEVA ADAMSS īsā laikā ir piedzīvojusi trīs nopietnas slimības: depresiju, dzemdes miomas operāciju un šogad arī nopietnu mugurkaula operāciju. Ieva ir pārliecināta: ārstēšana jāuztic profesionāļiem.
Ieva Jātniece
Foto: Matīss Markovskis

Man ar mammu ir bijušas gana sarežģītas attiecības, un esmu pārliecinājusies, ka ir cilvēki, ar kuriem tā saucamā izrunāšanās vienkārši nestrādā.

Bērnības pieredzes fons

«Kad biju maza, pieaugušie jokoja – man jākļūst par dakteri, jo poliklīnikā un slimnīcā es tāpat jau esot savējā. Nesen apskatīju savas skolas liecības, kur ir ne tikai atzīmes, bet arī kavētās stundas – slimības dēļ es katru gadu kavēju apmēram trešdaļu mācību, tas ir, vismaz trīs mēnešus katru gadu! Vecākiem vienmēr bija iemesls vērties manī ar bažīgu aci, un, jo viņi vairāk satraucās un centās no visa pasargāt, jo biežāk man kas atgadījās. Tur jau slimam jāpaliek, ja par tevi visu laiku šausmīgi baidās! Tāds apburtais loks… 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+