Regīna Devīte: Paldies Zentiņai. Un Intai

Pret slaveno Zentiņu Regīna Devīte izturas ar veselīgu ironiju un pašcieņu: «Ja nebūtu Zentiņas, es te nesēdētu un jūs mani neintervētu.» Bet Zentiņa nepavisam nav visa Regīna.
Gunta Šenberga
Foto: Matīss Markovskis. Stils: Agija Vismane

Vakar pie savas diezgan aizaugušās rožu dobes domāju, ka varbūt jāiet projām no teātra.

Pirmoreiz par Regīnu IEVAS Stāsti rakstīja pirms 15 gadiem, pēc tam, kad viņa jau divus gadus bija filmējusies slavenās Zentiņas lomā seriālā Neprāta cena. «Tā bija mana pirmā lielā intervija,» Regīna atceras. «Un es ierados redakcijā ar dzimtas albumu. Jutu, ka tik svarīgā brīdī man vajadzētu pieminēt visus savus senčus līdz septītajam augumam, un visus arī pieminēju. Protams, esmu viņiem pateicīga, jo no katra noteikti man gēnos kaut kas ticis, un ne jau kas slikts.»

Kad Regīnu padarīja slavenu vieglprātīgā negantniece Zentiņa, Valmieras teātrī – gan uz skatuves, gan aiz tās, kā izrāžu vadītāja un režisora palīdze, – viņa bija nostrādājusi jau gandrīz 30 gadu. Vēlāk Zentiņa nedarbus turpināja UgunsGrēkā un pat tika pati pie savām Zentas brīvdienām. «Kad seriāla uzņemšanu beidzām, atvadījos no Zentas, pat matu krāsu mainīju.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē