Sekss ar robotu. Vai tāda būs mūsu nākotne?

Piepūšamās gumijas lelles jau sen vairs nav nekāds jaunums seksa rotaļlietu tirgū, bet tehnoloģiju un mākslīgā intelekta attīstība pavērusi ceļu daudz augstāka līmeņa seksa robotiem, kas būs spējīgi ne tikai apmierināt mūsu seksuālās vēlmes, bet arī uzturēt sarunu. Turklāt šis jaunievedums tiek piedāvāts ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm.
Rūdolfs Vanags
Foto: Shutterstock

Paredzams, ka jaunais robots būs aprīkots ar maināmiem vibratoriem, lai sieviete varētu tos izvēlēties atbilstoši noskaņojumam.

Henrijs ir ideāls vīrietis – vairāk nekā 180 cm garš, ar perfektu presīti un vienmēr kaujas gatavībā esošu locekli. Viņš ir gatavs arī stāstīt jokus, deklamēt dzejoļus un pat runāt par jūtām, ko īsts vīrietis nekad nedarītu. Taču Henrijs jau arī nav īsts vīrietis, bet gan amerikāņu kompānijas RealDoll izveidots seksa robota izmēģinājuma modelis, ko tā radītāji jau drīzā nākotnē cer palaist tirdzniecībā. Vīriešu auditorijai jau vairākus gadus ir pieejama Henrija māsa – seksa lelle Harmonija, kuru katrs klients var pielāgot atbilstoši savām vēlmēm, izvēloties matu krāsu, krūšu lielumu, kaunuma apmatojuma daudzumu utt. Harmonijas iegāde nav lēts prieks – lelles cena ir vairāk nekā 6000 eiro.

Tagad seksa biznesa uzņēmēji ir nolēmuši, ka arī sievietes ir pelnījušas kādu prieciņu, tāpat arī geji, tādēļ notiek intensīvs darbs, pilnveidojot Henriju un tam līdzīgus seksa robotus. Paredzams, ka jaunais robots būs aprīkots ar maināmiem vibratoriem, lai sieviete varētu tos izvēlēties atbilstoši noskaņojumam.

Ideja par seksa robotu izveidošanu nav nekas jauns – jau pirms vairāk nekā 20 gadiem Stīvena Spīlberga filmā Mākslīgais intelekts viens no varoņiem bija Džūda Lo atveidotais žigolo Džo, cilvēkveidīgs robots, kurš apmierināja vientuļu sieviešu vajadzības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+