Lotte Tisenkopfa-Iltnere: Arī mana ticība sev dienas laikā var mainīties

Madara Cosmetics līdzīpašniece LOTTE TISENKOPFA-ILTNERE savulaik ar milzīgu entuziasmu uzsāka savu biznesu, un ar gadiem tas ir tikai uzņēmis apgriezienus. Neatlaidība, ticība idejai un spēja pielāgoties – šie ir atslēgas vārdi ceļā uz panākumiem.
Ieva Jātniece
Foto: no personiskā arhīva

Mēs katrs individuāli esam trausli, arī mana ticība sev dienas laikā var mainīties – vienu brīdi varu justies ļoti pašpārliecināta, citu – kā peļķē iekāpusi…

1. Saklausi iekšējo dzinuli!
Jauni cilvēki līdz zināmam vecumam dzīvo, lielākoties atsaucoties sabiedrības pro­grammai par to, kas viņiem dzīvē ir jārealizē. Arī man šis spiediens – laba izglītība, karjera, attiecības – ir ļoti pazīstams. Taču akli sekot kādam ārējam uzstādījumam ir riskanti, jo tā var arī neuzzināt, kas esi tu pats. Sabiedrībā skanošās balsis var noslāpēt dvēseles iekšējo čukstu, kas rāda, kurš ceļš būtu ejams. 

Man, par laimi, iekšējā balss bija ļoti spēcīga – es vēlējos radīt savu uzņēmumu. Bet tos, kuri brīdināja, ka mums būs grūti un klāsies slikti, es vienkārši nedzirdēju vai apzināti ignorēju. 

Visas svarīgākās atbildes ir mūsos, tāpēc ir ļoti būtiski katram atrast veidu, kā saklausīt savu iekšējo balsi. Un tad arī nebaidīties tai sekot.

2. Lai tevi vada ideja!
Man godīgi jāatzīst – kad veidojām uzņēmumu, man nebija dižu prasmju, vien milzīga vēlēšanās ieceri realizēt. Mēs sākām ar nelielu komandu – domubiedriem, kas ticēja mūsu visu uzburtajai vīzijai un idejai. Tas ir milzu spēks – satikties cilvēkiem, kas runā vienā valodā un līdzīgi jūt. Šobrīd uzņēmums ir krietni audzis, bet mums joprojām darboties palīdz tālejoši mērķi un kopīgas vērtības – nest Latvijas vārdu pasaulē, rūpēties par dabu, radīt ilgtspējīgus produktus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+