Lindas Seļavas-Prindules stāsts: Mēs ar vīru šajā laikā viens otram bijām milzīgs atbalsts

Dzīvības upē – tāds nosaukums ir grupas Jorspeis pirms vairāk nekā desmit gadiem izdotajam mūzikas albumam. Tas tapa kā ticības apliecinājums dzīvei un dzīvībai, izejot cauri sāpēm par bērnu zaudējumu, ko piedzīvoja grupas mūziķi – soliste Linda Seļava-Prindule un viņas vīrs Māris. Debesīs nu jau ir divi Lindas un Māra zvaigžņu bērni. Un šis ir stāsts par sāpīgām sakritībām un spēku dzīvot tālāk.
Ilze Anna Vītola
Foto: Natalia Golubova. Stils: Agija Vismane

Draugi un paziņas zināja par mūsu situāciju un lūdza Dievu par mums.

11. marts pirms sešpadsmit gadiem bija dzestra, bet saules pielieta pavasara diena, kad mazā baznīciņā meža ielokā Linda un Māris viens otram teica jā. Linda – skaistā tērpu mākslinieces Šeilas darinātā kleitā, kas tapa rekordātrumā, savukārt Māra kāzu frizūra daudzu acīm lika ieplesties izbrīnā – mati, savīti dredos, liecināja par tā brīža dzīves sajūtu – brīvību un aizrautību. Saderinājušies Valentīndienā, kāzas viņi svinēja nepilnu mēnesi vēlāk, tomēr tā nebija pirmajā iemīlēšanās skurbumā noslēgta laulība – abi ir pazīstami teju kopš bērnības un vairākus gadus bija ļoti labi draugi, līdz viens otru ieraudzīja citā gaismā. Divus gadus pēc tam, kad abi bija kļuvuši par pāri, Māris bildināja Lindu, dāvinot gredzenu, kas bija radīts pēc paša dizaina skicēm.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
-50% visiem skolotājiem
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ
Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē