Jūlija Zandersone: Esi godīga pret sevi! Tas palīdz nejusties kā apstākļu upurim

Šī intervija mani pārsteidza. Jo… ja projektēšanas un būvniecības uzņēmuma Citrus Solutions valdes priekšsēdētāju un izpilddirektori Jūliju Zandersoni vajadzētu raksturot vienā vārdā, pirmā izvēle nebūtu īpašības, kuras stereotipiski attiecinām uz uzņēmējiem. Jūlijai, bez šaubām, piemīt mērķtiecība un spēja lietas novest līdz galam, drosme uzņemties risku un iekšēja līdzsvarotība. Tomēr visvairāk Jūliju raksturo vārds piedzīvojums. Viņā pulsē neapslāpējamas alkas piedzīvot krāšņu dzīvi. Un Jūlijas dzīve tāda tiešām ir.
Ieva Jātniece
Foto: Liene Pētersone. Stils: Ginta Vītola

Reiz, aizbraucot uz Londonu, pamanīju sludinājumu, ka zoodārzā aicina brīvprātīgos. Tā pāris dienu tīrīju aplokus un baroju kamieļus.

– Jūsu vadītais uzņēmums šobrīd īsteno vērienīgus projektus – būvē žogu gar Latvijas robežu, ceļ cietumu Olainē, projektē Preses nama kvartālu. Ko jums nozīmē pielikt savu roku tik apjomīgiem darbiem?
– Skanēs pompozi, bet es kolēģiem saku – mēs mainām pasauli. Burtiskā nozīmē. Būvniecība mani aizrauj ar to, ka paliek taustāms rezultāts. Kad braucu pāri Vanšu tiltam, redzu Preses namu, kas šobrīd ir būvniecības stadijā, Zunda Towers un tālāk Filozofu rezidenci, kuru esam projektējuši, tuvāk Vecrīgai – Hiltona viesnīcu, kurā esam ierīkojuši telekomunikāciju un citus tīklus. Esam piedalījušies arī NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra, Latvijas Bankas telekomunikāciju projektu izveidē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+