Esi sveicināts, Ūdens Tīģeri! Ko gaidīt 2022. gadā?

Lai gan pavisam oficiāli un precīzi 2022. gada valdnieks Ūdens Tīģeris pie mums ieradīsies tikai 1. februārī pulksten 7.46 pēc Rīgas laika, sumināt to sāksim vēl šogad, 31. decembrī saskandinot šampanieša glāzes. Tādēļ interesanti – ko zvaigznes sola un ko Tīģerītis mums atnesīs?
Inta Dilāne
Foto: Shutterstock

Tīģeri ciena un tur augstā godā. Kā pārējās zīmes šogad sadzīvos ar gada valdnieku?

Leģenda vēsta, ka Buda pirms savas aiziešanas no šīs zemes bija uzaicinājis ciemos visus dzīvniekus, taču atsaucās tikai divpadsmit. Vērsis ar Žurku uz muguras atsteidzās pirmais. Buda, izrādot godu šiem divpadsmit dzīvniekiem, katram piešķīra gadu, kuru būs jāpārvalda. Žurka aši nolēca no Vērša muguras un palūdza Budam, lai pirmo gadu divpadsmit gadu ciklā piešķir viņai. Tā Žurka kļuva par pirmo šajā sarakstā. Bet Tīģeris, kura gadu tagad sagaidīsim, Tālajos Austrumos ir zvēru karalis. Viņam raksturīgs viedums, spēks, kaisle, ārēja pievilcība, grācija un šarms. Tīģeri ciena un tur augstā godā. Kā pārējās zīmes šogad sadzīvos ar gada valdnieku?

 

Žurka

1936., 1948., 1960., 1972., 1984., 1996., 2008., 2020. gadā dzimušie.

Tīģeris Žurkai piedāvās iespējas apgūt kādu jaunu mācību, kas būs vērtīgs ieguldījums profesionālajā darbībā nākotnē. Gads būs veiksmīgs karjerā, būs iespējas likt lietā iepriekš uzkrātos resursus – gan materiālos, gan intelektuālos. Finanšu jomā ļoti rūpīgi vajadzēs apsvērt visus tēriņus un izdevumus. Tīģeris arī liks izvērtēt, vai paveiktais darbs ir ieguldītās enerģijas vērts. Romantiskajās attiecībās Tīģeris mudinās būt drosmīgākai un spert pirmo soli. Par kripatiņu vairāk izpaustas romantiskās jūtas darīs spēcīgāku esošo savienību. Jaunizveidotās attiecības būs stabilas, ja vien izdosies būt elastīgākiem, arī nopietnus lēmumus pieņemot.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+