ABBA – nīsti, mīlēti, šķīrušies un atkal apvienojušies

ABBA ir tāds kā globāls Raimonds Pauls – gandrīz katram taču ir sava mīļākā šīs grupas dziesma un īpašas atmiņas par brīžiem, kad skanējusi ABBA. Sentimentāli vakari pie ugunskura. Dauzīšanās diskoballītē līdz rītam. Dejošana pie spoguļa, klausoties mammas plates. Angnētas un Anni Fridas pasakaino tērpu pētīšana, pieplakušai pie televizora ekrāna. Tāpēc ziņa par grupas atkalapvienošanos sagādā patiesu prieku.
Dagnija Zīverte
Dagnija Zīverte
Foto: Pixabay.com

Intervijās Benni Andešons ir atklāti pateicis – labākais, ko viņš ieguva, ABBA laikos, ir… nē, ne jau mīlestība vai atzinība, bet nauda.

Pat ne par miljardu

Kāpēc tieši tagad? «Jo gribējām to izdarīt, pirms esam miruši!» tā optimistiski intervijā saka Bjērns.

«Tas nekad nenotiks,» gadiem ilgi atkārtoja Angnēta, Benni, Bjērns un Anni Frida. Angnēta Feltskūga kādā intervijā reiz pat dramatiski atcirta: atbilde vienmēr būs nē, un nekāda naudas summa šo atbildi nemainīs! Un summas patiešām bijušas fantastiskas, piemēram, 2000. gadā viņiem tika piedāvāts miljards dolāru par 250 koncertu turneju simts ASV un Lielbritānijas pilsētās. «Vilinoši, protams, bet tas tomēr vairs nav mūsu stāsts,» laikrakstam The Times teica Benni Andešons.

Un tā jautājums par atkalapvienošanos pie katras mazākās izdevības gandrīz četrdesmit gadu atkal un atkal tika uzdots četriem leģendārajiem grupas ABBA dalībniekiem, kaut visiem bija labi zināms – atbilde būs tā pati. Un te pēkšņi starp nebeidzamajām ziņām par vīrusiem, militāriem konfliktiem un drūmām klimata pārmaiņām pasauli aplaimojis viens patīkams pārsteigums – pēc četrdesmit gadu klusuma ABBA no tiesas laiž klajā albumu. Un nevis kaut kādu uzprišinātu veco lauru buķeti, bet gan jaunas melodijas, turklāt vēl, kā sola zinātāji, albumā būšot arī Ziemassvētku grāvējs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
#Mājsēde abonēšanas piedāvājums

25 €/1 gads

Tikai no 21.oktobra - 15.novembrim!

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+