Ainars Virga: Degošā cigarete uz mana brāļa kapa

28. augustā Fontein City Pāvilostā ar rokmūziķu un koru piedalīšanos skanēs Līvu dziesmu svētki. Tas būs AINARA VIRGAS veltījums leģendārās grupas biedriem, kas pāragri pameta šīs zemes skatuvi.
Evija Kalnbērza
Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)

Tagad domāju – kāpēc es savulaik dzēru? Lai apreibinātos. Taču no tā man bijuši tikai vieni vienīgi sūdi.

Esmu laimīgs cilvēks 

«Viņi noteikti priecātos par šādu notikumu,» saka mūziķis Ainars Virga, lasot Liepājas estrādē Pūt, vējiņi! izveidotajā Spoku kokā iekaltos mūžībā aizgājušo līvu vārdus – Ēriks Ķiģelis, Dainis Virga, Jānis Grodums, Aivars Brīze… «Pieteikušies vairāki kori, būs arī Guntis Veits, Normunds Pauniņš ar grupu Otra puse, un kopā tiks izdziedāta 21 Līvu dziesma,» stāsta viņš. Ainars saka – gribētos, lai līdz atjaunotās estrādes atklāšanai arī Spoku koku varētu pilnveidot – pievienot vairāk grupas dziesmu un informācijas. Tad ikvienam Liepājas viesim būtu iespēja iepazīt grupas daiļradi. 

«Pandēmijas laiks man nācis tikai par labu. Beidzot sajutos pieaudzis, bet tas gan nenozīmē, ka es vēl kaut ko sev neuzrakstīšu uz pieres,» smaidot saka Virga, norādot uz savu tetovējumu – grupas nosaukumu. «Šajos mēnešos daudz ko pētīju, daudz jauna uzzināju par vēsturi, fiziku, filozofiju un citām jomām. Ja man kāds kaut ko jautā, es vienmēr zinu atbildi. Tagad domāju – kāpēc es savulaik dzēru? Lai apreibinātos. Taču no tā man bijuši tikai vieni vienīgi sūdi. Un tomēr – savā būtībā esmu laimīgs cilvēks, jo man ir viss, ko vēlos. Joprojām daudz ko ierakstu savā mājas studijā, kas neskaitās profesionāla, bet tur ir viss, kā man vajag.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2.00€ / raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Orģināls saturs katru dienu

3.49€ / 4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 orģinālraksti dienā 365 dienas gadā

34.99€ / 1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+