TV personība Mārtiņš Spuris: Mīlestībā viss sakrājas no mazajām lietām

Smaidīgais TV3 laika ziņu puisis ar amizanto celiņu matos, tehnoloģiju cilvēks, emocionāls analītiķis, mazliet hipsterisks miera meklētājs. Cēsu indīpopgrupas Franco Franco mūziķis. MĀRTIŅŠ SPURIS. Viņu salīdzina ar BBC laika ziņu teicēju Oveinu Vinu Evansu – tikpat ruds ērkulis un tikpat kaislīgs bundzinieks. Kad top šis raksts, viņš pilnā sparā vada šovu Balss maskā.
Ineta Meimane
Ineta Meimane
Foto: Andrejs Nikiforovs. Stils: Laila Trilopa

– Šodien atkal debesīs klīst tā aizdomīgā pelnu dūmaka, kas nākot no aizrobežu tālumiem. Ko tu par to saki kā laika ziņu cilvēks? 
– Interesants laiks, dīvains. Sievas mamma no Cēsīm arī atsūtīja bildes ar sauli tādā kā dūmakā. Nezinu par kaitīgumu, bet kādu nelabu lietu kopums tur iekšā ir. Un gaisa temperatūra dīvaina – šorīt četrās meteoroloģiskajās stacijās fiksēts siltuma rekords. Klimata pārmaiņas notiek.

– Kad nolēmām tevi intervēt, paskatījos, kā tu vadi šovu ar divpadsmit dziedošajām personībām, kas paslēpušies aiz neparastu tēlu maskām. Un zini – tīri vai aizrāvos. 
– Ļoti labi, tad jau mērķis ir panākts. Man arī interesanti vērot, kā cilvēki pārņemti ar atminēšanu. Tāds šovs, šī korejiešu adaptācija, ir kas jauns šovu pasaulē – man šķiet lieliski.

Es daudz šaubos, diezgan paškritisks esmu, un tādam nav viegli būt laimīgam.

Un Samanta Tīna aiz ekspertu galda ir mans pārsteigums – daudzi viņu iepazīst no jauna. Lielisks piemērs tam, kā, pirmo priekšstatu neizzinot, pieņemam par patiesību un tālāk nododam no mutes mutē… Krivenšī minējumi arī ļoti atsvaidzina – superčalis… Man joprojām šķiet nedaudz nereāli, ka mani aicināja vadīt šo šovu. Negribu, ka izklausītos saldi, bet jūtos sajūsmināts par veidotāju profesionalitāti.

– Tāds kā tu laikam tikai Cēsīs var rasties – garš, smaidīgs, atraktīvs, siltu humoru izstarojošs… Bez mazākā snobisma. 
– Mans tētis Armands ir kokmateriālu eksperts, mamma Astrīda – bijusī banku darbiniece. Tētis reiz gribēja būt aktieris, tikai dzīve tā iegrozījās, ka viņš sapni neīstenoja. 

– Tu jau arī esi mazliet aktieris. Ne velti teici – izklaidētājs biji kopš bērnības. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē