Kods 69. Viņš mani spēlēja kā ģitāru

Neķītra mēle, prasīgas lūpas… Diskrētā bauda – orālais sekss. Tas ir svarīgāk, nekā jūs domājat.
Elza Zālīte
Foto: Shutterstock

Svarīgi būt radošai – lai nākamajā rītā neattaptos ar mehāniskā pārcentībā samocītu rīkli vai izmežģītu žokli.

Runāšu tieši: šķiet, kvēlāka seksuālā sapņa viņam nav (vēl varbūt – sekss ar divām) – lai esi virtuoza minetā. Lai pieskaries viņa loceklim, skūpsti, kā ledeni sūkājot galviņu, lai mēli kustini, kā kaķītis pienu lok… Lai ar pirkstiem cieši satver locekļa sakni, kamēr lūpas slidini pa spirāli uz augšu, un proti atšifrēt pulsācijas, līdz viņš sasniedz ātru un intensīvu orgasmu. Sievietes lūpu pieskārieni TUR acumirklī atbruņo vīrieti.

Mineta speciālistes, kas gadījušās vīrieša ceļā, viņš atceras visu mūžu: «Viņa izpildījās par visiem simts procentiem, ne vien fallu, bet arī sēkliniekus un ānusu samīļoja un pati kaifoja no procesa.» Un tu, sieviete, tiekdamās pēc seksuālo attiecību ideāla, pat sāc prātot, vai nevajadzētu iziet perfekta mineta kursus pie kāda Ošo tipa guru. Īpaši, ja saklausies, ka neuzticības profilaksei «gudra sieva» vīru uz darbu ik rītu pavada «pabarotu un iztukšotām olām». 

Ko nozīmē «labs minets»? Pirmais likums, protams, – zobi nepiedalās, vismaz sākotnēji. Un – jo neķītrāk, jo labāk. Lai apstājas laiks. Svarīgi būt radošai – lai nākamajā rītā neattaptos ar mehāniskā pārcentībā samocītu rīkli vai izmežģītu žokli. Zinot sava vīrieša baudas punktus, nekutināt, bet ritmiskā pulsācijā – viegli masēt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+